Запоріжжя

місто

Зробити внесок

Стати волонтером

ВИБОРИ 2015

Перший номер

Я вірю та знаю, Запоріжжя обов`язково буде містом, за яке не буде соромно перед нашими дітьми. Саме тому, ми будуємо політичну силу, яка зобов’язана лише своїм виборцям, силу яка послідовна та яка виступає за єдині правила для всіх.

У всіх вас, виборців, є реальна можливість взяти участь в розбудові нової країни, та нової політичної сили з зовсім новими принципами. Принципами відстоювання інтересів виборця а не політичного спонсора. Я переконаний, виборець який вміє думати та аналізувати, саме таку політичну силу хоче бачити в місцевих радах. Адже один з наших головних принципів, не просто констатувати проблему, а шукати всі можливі шляхи її вирішення. Я в політиці, тому що не можу спокійно дивитись на безвідповідальність та байдужість старої системи. На мою думку, в першу чергу чиновники повинні служити громадянину, а не громадянин повинен виконувати забаганки людини яка працює на державу.

Особисто для мене, політика чи представницький мандат не привілея. В першу чергу це велика відповідальність. А вже по друге, це дієвий інструмент змін та контролю. Доказом цьому, є моя громадська діяльність та велика кількість успішних адвокаційних компаній.

Я вірю що майбутнє української політики, це ідеї та команди, а не популізм та гроші!

Я та моя команда, потребуємо вашої підтримки! За нас, не буде соромно!

АВТОБІОГРАФІЯ

Народився 12 червня 1982 року у місті Запоріжжя.

Громадянин України.

Маю вищу освіту.

У 1999 році закінчив Кушугумську загальноосвітню школу І – ІІІ ступенів.

У 2003 році закінчив Дніпропетровський транспортно-економічний технікум, за спеціальністю «Техніка та ремонт локомотивів» і здобув кваліфікацію технік-електромеханік.

У 2012 році закінчив «Класичний приватний університет» і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Маркетинг» та здобув кваліфікацію магістра з маркетингу.

Трудову діяльність розпочав у 2003 році.

2003 – 2004 ТОВ «Печатний двір».

2004 – 2005 ТОВ «Альва».

2007 – 2008 ТОВ «Ф`юче ЛТД».

2008 – 2009 ТОВ «Домотехніка-Норд».

2009 – 2010 ТОВ «Термекс».

2011 – 2012 ТОВ «Аутсорсінг Промоушн».

2013 – Фізична особа-підприємець.

У 2006 році обирався депутатом Кушугумської селищної ради.

З 2013 року член політичної партії Демальянс «Демократичний Альянс», голова Запорізької міської організації політичної партії Демальянс «Демократичний Альянс».

https://www.facebook.com/lukin.sergey

ВИБОРИ 2015

Наші кандидати

Представників немає.

Зробити внесок

Стати волонтером

ГОЛОВНЕ

Виборча програма

Більшість громадян нашої країни проживають у містах. Тут народжуються наші діти, тут ми навчаємося в школах та університетах, тут ми знаходимо першу роботу, створюємо наші родини, працюємо та йдемо на пенсію.

Більшу частину життя ми проводимо саме в них. Тому зробити місто зручним для людини – наш головний пріоритет. Ми віримо, що кожен мешканець міста незалежно від віку, статі, національності, віросповідання чи рівня доходів має почувати себе в місті комфортно та безпечно.

Повага до людини, її гідності, прав і свобод має стати фундаментом подальшого розвитку наших міст і забезпечити представнику громади вплив на своє місто. Він, а не чиновник чи політик, є джерелом влади.

Повага до людини, її гідності має лягти в основу міської архітектури, громадських просторів, інфраструктурних рішень, оновленої транспортної системи, медичних та освітніх послуг, екологічних заходів міста.

Політика для нас – це інструмент для змін. Аби їх здійснити ми об’єднуємо порядних, професійних людей у партію “ДЕМАЛЬЯНС” і ведемо їх на вибори.

ЗАВАНТАЖИТИ ПРОГРАМУ

ЗАВАНТАЖИТИ ІНФОГРАФІКУ

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.