Заліщики

Тернопільська область

Зробити внесок

Стати волонтером

ВИБОРИ 2015

Перший номер

АВТОБІОГРАФІЯ

Народився 25 січня 1991 року у м. Київ.

З 1998 по 2008 році навчався у середній загальноосвітній школі №227 ім. М. М. Громова, у профільному економічному класі.

З 2008 по 2012 рік навчався у ВП НУБіП “Заліщицький аграрний коледж ім. Є. Храпливого” на спеціальності “Облік і аудит”. Навчання закінчив із відзнакою.

Під час навчання разом із однодумцями засновую ГО “Півострів змін” та починаю займатися громадською роботою із населенням міста. Основний акцент фокусується на роботі із молоддю, зокрема про її залучення до різноманітних масових заходів у сфері культури, спорту, екології, дозвілля.

Після навчання в коледжі вирушив на стажування до США в компанії “DuPont Pioneer”. Перебуваючи закордоном, проходив різні стажування та переймав досвід управління містом.

Повернувшись в Україну продовжив займатися громадською роботою.

В жовтні 2013 року повертаюся до США уже на роботу, але після кривавого розгону студентів на Майдані терміново повертаюся до Києва, де приймаю участь в Революції Гідності.

З квітня 2014 року активно займаюся волонтерською діяльністю та працюю офіс-менеджером в партії ДемАльянс.

У лютому 2015 року закінчив Школу місцевого депутата від фонду Богдана Гаврилишина.

Паралельно з роботою у Києві разом із однодумцями продовжую займатися громадською роботою в м. Заліщики.

ВИБОРИ 2015

Наші кандидати

Представників немає.

Зробити внесок

Стати волонтером

ГОЛОВНЕ

Виборча програма

МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ

ЗАЛІЩИКИ – МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ

Повага до людини, її гідності, прав і свобод має стати фундаментом подальшого розвитку нашого міста і забезпечити  представнику громади вплив на своє місто.
Він, а не чиновник чи політик, є джерелом влади.

РОЗДІЛ 1 МІСТО ДЛЯ ЛЮДЕЙ

Ми віримо в те, що місто стає зручним для життя тоді, коли людина, яка в ньому мешкає, має вплив на його розвиток і бере на себе частину відповідальності.
На національному рівні ми підтримуємо наміри держави здійснити реформу з децентралізації, зокрема наголошуємо на необхідності врегулювати питання проведення загальних зборів у громадах і місцевих референдумів.
На рівні міста Заліщики ми ставимо завдання запровадити інструменти місцевої демократії, зокрема обов’язкової практики громадських обговорень напередодні підготовки важливих для громади проектів рішень, електронних петицій і місцевих ініціатив, обов’язкових до розгляду місцевими радами.
Якнайшвидше впровадити бюджети участі. Громада повинна визначати пріоритетні статті видатків, об’єкти для фінансування на конкретних територіях у межах спеціально виділеної частини місцевого бюджету .Організаційно та ресурсно підтримувати самоорганізовані спільноти.
Для об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ): Заліщицька міська рада забезпечуватиме супровід і підтримку на всіх етапах створення та діяльності ОСББ. Зокрема здійснюватиме допомогу в питаннях реєстрації об’єднань, захисту від компаній монополістів, залучатиме найкращих експертів у сфері управління житловим фондом, здійснення заходів енергозбереження та енергозаощадження, залучення доступних кредитних ресурсів для термомодернізації будинків.
Для громадських організацій та ініціатив, які розвивають громаду та вирішують її проблеми: фінансування проектів, залучення до вироблення рішень.
Реалізувати пілотні проекти з передачі в оперативне управління парків та скверів, муніципальних закладів громадським організаціям. Найкращими у світі парками управляють громадські організації. В Україні вже є приклади, коли на місці звалищ або незаконних забудов мешканці прилеглих будинків облаштували парки та сквери. Всупереч рішенням і позиції чиновників, а не за їх підтримки. У таких самоорганізованих місцях відпочинку зараз вирує соціальне та культурне життя. Місто має запустити пілотні проекти та передати перші об’єкти благоустрою в управління громадським організаціям, підтримати їх фінансово або ж надати механізми для самостійного залучення коштів, забезпечити ознайомлення з найкращим світовим досвідом.
Ми віримо, що зміни навколо – результат зусиль багатьох.
Заліщики потребують сучасних світових підходів до планування міських просторів, щоб забезпечити максимально зручне та комфортне життя людини.
Один із таких підходів є пріоритет пішохода та велосипедиста над автомобільним транспортом. Він передбачає облаштування в місті достатньої кількості громадських просторів, пішохідних вулиць, безпечних пішохідних переходів, стрімкий розвиток велосипедної інфраструктури (мережі велостоянок, велопрокатів, спеціально виділених смуг для велосипедистів на дорозі).
Також, ми виступаємо за розробку стандартів вигляду міського середовища, впорядкування зовнішньої реклами та вивісок, запровадження більш жорсткої відповідальності за порушення рекламного законодавства та відповідних місцевих порядків її розміщення. Для створення дієвого контролю з боку громадськості муніципалітет має запровадити відкритий доступ до електронних баз даних місць розташування рекламних засобів та планів їх розміщення. Міський простір має бути захищений від самовільного та хаотичного встановлення малих архітектурних форм. Ми підтримуємо розробку комплексних схем розміщення тимчасових споруд у місті і наполягаємо на необхідності стандартизації їх вигляду. У вирішенні цього питання ми керуємося потребами людини.
Також, ми вважаємо важливим розвинути в містах мережу стаціонарних громадських туалетів у парках, скверах та інших публічних місцях.
Місто потребує нового спільного бачення свого розвитку. Це бачення має стати угодою громади, бізнесу та органів місцевої влади щодо того: що, де і коли будувати. Ми виступаємо за розробку стратегії розвитку міста, нового генерального плану із залученням громади, бізнесу, науковців, найкращих експертів.
Також необхідно забезпечити прозорість рішень і вільний доступ до всієї містобудівної документації, земельного кадастру, кадастрових справ, проектів; проводити широкі громадські обговорення щодо детальних планів .територій.
ДЕМАЛЬЯНС виступає за захист пам’яток історії та архітектури. Сучасні Заліщики мають розвиватися в гармонії з минулим і майбутнім.
Міська влада має дбати про розвиток спорту у місті, тому ми виступаємо за розвиток мережі спортивних майданчиків, де б мешканці могли займатися різними видами спорту.

РОЗДІЛ 2 РОЗУМНЕ МІСТО

Ми впевнені, що освіта є фундаментом для змін у суспільстві, а також критерієм зручності проживання в місті. Належні умови навчання та якість освіти в дитячих садочках та школах – не лише турбота про дітей і допомога батькам, але й піклування про майбутнє нашого міста.

Гарантоване місце для дитини в дитячому садочку та школі. Міська влада зобов’язана вирішити проблему нестачі місць і переповненості груп шляхом будівництва нового муніципального садочка, а також заохочення інвесторів будувати та відкривати приватні заклади.

Легалізацію батьківських коштів і прозорість фінансів. Необхідно запровадити практику річного планування надходжень і видатків у садочках і школах із залученням до цього процесу батьківських комітетів та всіх охочих. Батьки мають отримати онлайн доступ до перегляду казначейських і банківських рахунків закладів освіти, шкільних благодійних фондів та організацій. Мінімум один раз на квартал має здійснюватися публічне звітування про витрати коштів на офіційному сайті навчального закладу та відповідних зустрічах. Наше завдання – зроби ти рух коштів від батьків до школи прозорим, підзвітнім і добровільним, усунути корупцію і нецільове використання.

Створення умов для вивчення іноземних мов. Міська влада має стимулювати зміну методики викладання англійської мови у школах та створити мовне середовище для учнів і вчителів.

За останні 7 років видатки міських бюджетів на енергоносії зросли у 5 разів, а загальний обсяг бюджетів лишився практично на тому самому рівні. Отже можливості міст для здійснення капітальних інвестицій і розвитку громад суттєво скоротилися.

Українські міста споживають 70% енергоресурсів країни. В умовах зовнішньої агресії з боку Росії, загрози припинення постачання енергоносіїв і зростання цін на них українці й досі надмірно та неефективно їх споживають. Відповідальним кроком громад на ці виклики має стати енергетична ефективність.

На загальнодержавному рівні ми будемо підтримувати та працювати над впровадженням директив Європейського Парламенту у сфері енергетичної ефективності в законодавство України.

Директиви з ефективності енергії, енергетичної ефективності будівель, енергосервісу, відновлювальної енергетики по винні бути в повній мірі впроваджені в Україні. А на рівні міста, ми плануємо використати досвід добровільної європейської угоди мерів щодо скорочення споживання енергоносіїв на 20% до 2020 року, яка об’єднала вже більше 7000 міст Європейського Союзу. Наявна практика дасть нам змогу досягнути швидких результатів у скороченні споживання енергії найближчим часом.

Тому на місцевому рівні ми підтримуємо запровадження системи енергетичного менеджменту. Грамотне управління енергоресурсами та зменшення нераціональних витрат дозволить економити близько 10% енергії.

Обов’язковий 100% облік енергоносіїв Регулювання споживання. Найбільш пріоритетним напрямком з енергетичної ефективності для нас є організація можливості регулювання подачі енергії споживачем через встановлення відповідних регуляторів. Споживач має право сам вирішувати, яку кількість енергії йому необхідно споживати, та керувати своїм споживанням. Такий крок дасть змогу економити від 15 до 20%.

Звітування щодо витрачених коштів на енергоефективні заходи. Ми пропонуємо запровадити чіткі та прозорі критерії звітування за витрачені кошти на заходи з енергозбереження, що фінансуються з міського бюджету. Зокрема необхідно оприлюднювати інформацію щодо вартості зекономленої енергії за результатами впровадженого заходу, розрахунки за лічильником різниці споживання до та після впровадження. Таке звітування стимулюватиме виконавчу владу фінансувати лише доцільні заходи.

У сфері муніципальних доріг ми підтримуємо виділення коштів на ремонт комунальних доріг лише через прозорі тендери та конкурси. Впровадження механізмів незалежного контролю якості підрядних робіт під час будівництва, ремонту та експлуатації доріг.

Залучення інвесторів і співпрацю з обласними державними адміністраціями для створення стоянок вантажного транспорту на під’їздах до міста розвиток логістичних центрів на околицях міста.

РОЗДІЛ 3 ЗЕЛЕНЕ МІСТО

Задоволення сучасних потреб не повинно підривати можливостей майбутніх поколінь. Міста, зручні для життя, повинні подбати про гармонійне поєднання економічних і соціальних потреб громади з потребою постійного відновлення і збереження довкілля.

На місцевому рівні ми підтримуватимемо:

Використання потенціалу річки Дністер задля відпочинку,оздоровлення та туризму;

Розробку та впровадження цільових програм відновлення та розвитку зелених зон, які важкодоступні, занедбані і мало використовуються мешканцями міста та створення нових зелених зон там, де вони відсутні;

Розробку та впровадження цільових програм екологізації будівель та інженерних споруд міста;

Розробку та впровадження програм підтримки бізнесу з сортування та переробки сміття, вироблення енергії з біовідходів;

Організації роботи ефективно функціонуючої системи інспекції за дотриманням природоохоронних норм.

РОЗДІЛ 4 ЗАМОЖНЕ МІСТО

Розвиток міста, підвищення рівня життя в ньому потребує відчутних ресурсів Їх наявність забезпечує кращі можливості для змін. Одним з джерел їх зростання є викорінення корупції.

Дохідна частина бюджетів громад збільшиться, у разі жорстких антикорупційних заходів. Ці кроки стануть причиною для припливу зовнішніх інвестицій, створення нових робочих місць та більших надходжень.

Кращі можливості для підвищення рівня комфорту та безпеки в місті, значною мірою залежить від створення належних умов для ведення бізнесу.

В багатьох європейських містах за обслуговування багатоквартирного будинку конкурують кілька компаній, пропонуючи співвласникам різний набір послуг за різними цінами.

В українських містах існує штучна монополія комунального або приватного підприємства на обслуговування будинку. Зламати цю монополію можна, створивши ОСББ. Це дає можливість мешканцям легко міняти одну компанію на іншу, якщо перша не задовольнятиме їх вимог.

Завдання муніципалітету – допомогти будинкам з ОСББ вигідно відрізнятися від тих, де їх немає, аби зробити приклад для наслідування. Також, місто має припинити утримувати комунальні підтримувати й заохочувати безвідповідальність.

Ми виступаємо за прозорість у тендерах, інвестиційних конкурсах та підтримуємо земельні аукціони.

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.