АВТОБІОГРАФІЯ
Народився 25 січня 1991 року у м. Київ.
З 1998 по 2008 році навчався у середній загальноосвітній школі №227 ім. М. М. Громова, у профільному економічному класі.
З 2008 по 2012 рік навчався у ВП НУБіП “Заліщицький аграрний коледж ім. Є. Храпливого” на спеціальності “Облік і аудит”. Навчання закінчив із відзнакою.
Під час навчання разом із однодумцями засновую ГО “Півострів змін” та починаю займатися громадською роботою із населенням міста. Основний акцент фокусується на роботі із молоддю, зокрема про її залучення до різноманітних масових заходів у сфері культури, спорту, екології, дозвілля.
Після навчання в коледжі вирушив на стажування до США в компанії “DuPont Pioneer”. Перебуваючи закордоном, проходив різні стажування та переймав досвід управління містом.
Повернувшись в Україну продовжив займатися громадською роботою.
В жовтні 2013 року повертаюся до США уже на роботу, але після кривавого розгону студентів на Майдані терміново повертаюся до Києва, де приймаю участь в Революції Гідності.
З квітня 2014 року активно займаюся волонтерською діяльністю та працюю офіс-менеджером в партії ДемАльянс.
У лютому 2015 року закінчив Школу місцевого депутата від фонду Богдана Гаврилишина.
Паралельно з роботою у Києві разом із однодумцями продовжую займатися громадською роботою в м. Заліщики.
МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ
ЗАЛІЩИКИ – МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ
Ми впевнені, що освіта є фундаментом для змін у суспільстві, а також критерієм зручності проживання в місті. Належні умови навчання та якість освіти в дитячих садочках та школах – не лише турбота про дітей і допомога батькам, але й піклування про майбутнє нашого міста.
Гарантоване місце для дитини в дитячому садочку та школі. Міська влада зобов’язана вирішити проблему нестачі місць і переповненості груп шляхом будівництва нового муніципального садочка, а також заохочення інвесторів будувати та відкривати приватні заклади.
Легалізацію батьківських коштів і прозорість фінансів. Необхідно запровадити практику річного планування надходжень і видатків у садочках і школах із залученням до цього процесу батьківських комітетів та всіх охочих. Батьки мають отримати онлайн доступ до перегляду казначейських і банківських рахунків закладів освіти, шкільних благодійних фондів та організацій. Мінімум один раз на квартал має здійснюватися публічне звітування про витрати коштів на офіційному сайті навчального закладу та відповідних зустрічах. Наше завдання – зроби ти рух коштів від батьків до школи прозорим, підзвітнім і добровільним, усунути корупцію і нецільове використання.
Створення умов для вивчення іноземних мов. Міська влада має стимулювати зміну методики викладання англійської мови у школах та створити мовне середовище для учнів і вчителів.
За останні 7 років видатки міських бюджетів на енергоносії зросли у 5 разів, а загальний обсяг бюджетів лишився практично на тому самому рівні. Отже можливості міст для здійснення капітальних інвестицій і розвитку громад суттєво скоротилися.
Українські міста споживають 70% енергоресурсів країни. В умовах зовнішньої агресії з боку Росії, загрози припинення постачання енергоносіїв і зростання цін на них українці й досі надмірно та неефективно їх споживають. Відповідальним кроком громад на ці виклики має стати енергетична ефективність.
На загальнодержавному рівні ми будемо підтримувати та працювати над впровадженням директив Європейського Парламенту у сфері енергетичної ефективності в законодавство України.
Директиви з ефективності енергії, енергетичної ефективності будівель, енергосервісу, відновлювальної енергетики по винні бути в повній мірі впроваджені в Україні. А на рівні міста, ми плануємо використати досвід добровільної європейської угоди мерів щодо скорочення споживання енергоносіїв на 20% до 2020 року, яка об’єднала вже більше 7000 міст Європейського Союзу. Наявна практика дасть нам змогу досягнути швидких результатів у скороченні споживання енергії найближчим часом.
Тому на місцевому рівні ми підтримуємо запровадження системи енергетичного менеджменту. Грамотне управління енергоресурсами та зменшення нераціональних витрат дозволить економити близько 10% енергії.
Обов’язковий 100% облік енергоносіїв Регулювання споживання. Найбільш пріоритетним напрямком з енергетичної ефективності для нас є організація можливості регулювання подачі енергії споживачем через встановлення відповідних регуляторів. Споживач має право сам вирішувати, яку кількість енергії йому необхідно споживати, та керувати своїм споживанням. Такий крок дасть змогу економити від 15 до 20%.
Звітування щодо витрачених коштів на енергоефективні заходи. Ми пропонуємо запровадити чіткі та прозорі критерії звітування за витрачені кошти на заходи з енергозбереження, що фінансуються з міського бюджету. Зокрема необхідно оприлюднювати інформацію щодо вартості зекономленої енергії за результатами впровадженого заходу, розрахунки за лічильником різниці споживання до та після впровадження. Таке звітування стимулюватиме виконавчу владу фінансувати лише доцільні заходи.
У сфері муніципальних доріг ми підтримуємо виділення коштів на ремонт комунальних доріг лише через прозорі тендери та конкурси. Впровадження механізмів незалежного контролю якості підрядних робіт під час будівництва, ремонту та експлуатації доріг.
Залучення інвесторів і співпрацю з обласними державними адміністраціями для створення стоянок вантажного транспорту на під’їздах до міста розвиток логістичних центрів на околицях міста.
Задоволення сучасних потреб не повинно підривати можливостей майбутніх поколінь. Міста, зручні для життя, повинні подбати про гармонійне поєднання економічних і соціальних потреб громади з потребою постійного відновлення і збереження довкілля.
На місцевому рівні ми підтримуватимемо:
Використання потенціалу річки Дністер задля відпочинку,оздоровлення та туризму;
Розробку та впровадження цільових програм відновлення та розвитку зелених зон, які важкодоступні, занедбані і мало використовуються мешканцями міста та створення нових зелених зон там, де вони відсутні;
Розробку та впровадження цільових програм екологізації будівель та інженерних споруд міста;
Розробку та впровадження програм підтримки бізнесу з сортування та переробки сміття, вироблення енергії з біовідходів;
Організації роботи ефективно функціонуючої системи інспекції за дотриманням природоохоронних норм.
Розвиток міста, підвищення рівня життя в ньому потребує відчутних ресурсів Їх наявність забезпечує кращі можливості для змін. Одним з джерел їх зростання є викорінення корупції.
Дохідна частина бюджетів громад збільшиться, у разі жорстких антикорупційних заходів. Ці кроки стануть причиною для припливу зовнішніх інвестицій, створення нових робочих місць та більших надходжень.
Кращі можливості для підвищення рівня комфорту та безпеки в місті, значною мірою залежить від створення належних умов для ведення бізнесу.
В багатьох європейських містах за обслуговування багатоквартирного будинку конкурують кілька компаній, пропонуючи співвласникам різний набір послуг за різними цінами.
В українських містах існує штучна монополія комунального або приватного підприємства на обслуговування будинку. Зламати цю монополію можна, створивши ОСББ. Це дає можливість мешканцям легко міняти одну компанію на іншу, якщо перша не задовольнятиме їх вимог.
Завдання муніципалітету – допомогти будинкам з ОСББ вигідно відрізнятися від тих, де їх немає, аби зробити приклад для наслідування. Також, місто має припинити утримувати комунальні підтримувати й заохочувати безвідповідальність.
Ми виступаємо за прозорість у тендерах, інвестиційних конкурсах та підтримуємо земельні аукціони.
Головне, що потрібно знати про нас