Винники

Львівська область

Вибори 2015

Юрій Шивала

15 округ

АВТОБІОГРАФІЯ

Живу у Винниках. Випускник географічного факультету ЛНУ ім. І. Франка за спеціальністю економічна і соціальна географія, а також навчальних програм: «Академія практичної адвокації» від USAID, «Good Governance» Львівської бізнес-школи при Українському католицькому університеті, «Community organizing» Національного демократичного інституту міжнародних відносин (NDI), «Local political party development» Інституту Роберта Шумана (Угорщина).

Громадською діяльністю почав займатися у роки Помаранчевої Революції.

Свого часу був учасником організації «Золота молодь Винник», громадського руху «Відсіч».

З 2013 по 2015 рік – активіст «Громадського сектору Євромайдану». Ведучий на сценах львівського (разом зі Софією Фединою) та київського (разом з Ігорем Луценком) Євромайданів. Коорданатор пункту прийому гуманітарної допомоги у центрі «Локус» для учасників київського Майдану.

З 2014 року член бюро Львівської обласної та голова Винниківської міської організації політичної партії ДемАльянс. Співкоординатор кампанії «Увага! Бомбосховище!» з впорядкування бомбосховищ Львова.

Уперш за все у Винниках потрібно припинити розкрадання міського бюджету. Важливо також залучити інвестиції і грандові кошти для розвитку міської інфраструктури і створення робочих місць.

Робитиму все аби у органи виконавчої влади Винник призначили ефективних управлінців, разом з якими можна було б реалізувати проект «Винники – комфортне для життя місто».

Також мрію реалізувати проект з побудови траси здоров’я зі Львова до Винник через винниківський ліс.

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.