Суми

місто

Зробити внесок

Стати волонтером

ВИБОРИ 2015

Перший номер

АВТОБІОГРАФІЯ

Дата народження: 03 березня 1992 року
Сімейний стан: неодружений
Освіта: Академія адвокатури України (магістр «Правознавство»)
Професія: юрист
Мобільний телефон: +380668951492
E-mail [email protected]
Фейсбук: https://www.facebook.com/dmytry.shesternev
Лідер Сумського ДемАльянсу 
Надихає: книги
Вважаю, що головне в людях – щирість.

Ще зі студентських років я зрозумів, що будь-яку систему змінюють активні громадяни. Саме тому, навчаючись у вищому навчальному закладі, я приймав активну участь у студентському самоврядуванні, був студентським деканом, головою студентського наукового товариства та студентським проректором. Пізніше очолив ініціативну групу «Молоді ДемАльянсу». Тоді я не міг подумати, що наша організація, яка починалась з двох людей, переросте в потужну команду, яка сьогодні бере участь у виборах. Будучи юристом за фахом та правозахисником за покликом душі, я не міг просто спостерігати за безцеремонними та нахабними діями влади. Знаходячи однодумців та обєднуючи їх, ми разом почали боротись з цим свавіллям. Саме ДемАльянс був першим, хто здійснив похід до резиденції Януковича, коли «реєстрова опозиція» відсиджувалась в кабінетах. У Сумах ми захищали права громади, у всіх судових інстанціях відстоювали право сумчан на законний тариф за проїзд, вартість закордонного паспорту та багато іншого. Своїми діями ми довели, що зможемо гідно представити сумчан в міській раді.

ВИБОРИ 2015

Наші кандидати

Представників немає.

Зробити внесок

Стати волонтером

ГОЛОВНЕ

Виборча програма

Кожне місто України особливе, має свою історію, територіальні особливості та місцеві традиції. Суми – перлина Слобожанщини і ми маємо підтримувати та доводити це власними діями!

Головне завдання нашої команди зробити місто дружнім до людей!  Ми працюємо та будемо працювати над тим, аби людська гідність, комфорт та безпека  кожного міщанина ставали прерогативою у роботі міської влади.

Саме інтереси сум’ян мають бути в першу чергу враховані під час розробки сполучень громадського транспорту, створення інфраструктурних об’єктів та облаштування громадських просторів. Безпека і цінність людького життя мають бути головними під час запровадження нововведень у медичній, екологічній та освітній галузях.

Ми зібрали команду порядних та професійних людей, які за найвищу цінність мають повагу до людської гідності, прав та свобод. Саме вихідці з громадського середовища, а не політикани мають керувати процесом життєдіяльності міста. ДемАльянс – команда твого міста, ми ті, на кого ти чекав!

Розділ І. МІСТО ДЛЯ ЛЮДЕЙ.

І. Протидія незаконному розподілу земельних ділянок та будівництву.

Завдання: забезпечити максимальну прозорість та контроль над рішеннями щодо здійснення розподілу земельних ділянок та будівництвом.

Наші кроки:

 1. Інвентаризація комунального майна та створення відкритого реєстру комунальних об’єктів. Громадський нагляд по їх використанню.
 2. Карта ремонтів та капітального будівництва. Кожен сумчанин зможе зайти на електронну карту і подивитись, де будуть здійснюватися ремонти та будівництва, які суми коштів виділяються на це з бюджету.
 3. Прозорість забудови міста. 100 відсоткова інвентаризація земель.

4.   Відкритий земельний та архітектурний кадастр (доступ до інформації по відведенню земельних ділянок та новому будівництву).               Проведення конкурсу проектів будівництва. Публікація архітектурних проектів та обов’язкове громадське обговорення.                               Погодження/підтримка оформлення земельних ділянок під ОСББ4. Повернення незаконно відчужених та захоплених земельних               ділянок, що належать громаді. Аудит існуючих документів на відповідні земельні ділянки та підготовка обґрунтованих рішень (в                 тому числі позовів), щодо їх повернення у власність громади, або звільнення від захоплення.

 1. Громадські наглядові органи. Кожен сумчанин зможе здійснювати контроль за будівництвом інфраструктурних об’єктів: мостів, доріг тощо.
 1. Самоврядне управління містом. Збільшення ролі громадян в управлінні містом.

Успішний досвід діяльності самоорганізованих об’єднань громадян має стати новим підходом у політиці органів місцевого самоврядування.

      Завдання: створення умов та механізмів залучення громадян та їх об’єднань до контролю щодо прийняття розгляду та прийняття управлінських рішень міської влади.

Наші кроки:

 1. Бюджет участі. Можливість громадських об’єднань на відкритих конкурсних засадах отримувати кошти з бюджету розвитку для виконання локальних проектів.
 2. Максимальне спрощення порядку подання громадськістю проектів рішень органів місцевого самоврядування.
 3. Сервіс “Петиція”. Кожен сумчанин зможе внести пропозицію на сайті міської влади, і після набрання необхідної кількості голосів інших сумчан — пропозиція розглядатиметься відповідним місцевим органом місцевого самоврядування.
 4. Створення ефективної системи інформування сумчан. Кожен сумчанин зможе отримувати інформацію про надзвичайні ситуації, громадські заходи, та іншу актуальну інформацію про життєдіяльність міста через електронну пошту, смс, або інші засоби зв’язку.
 5. Стимулювання створення і діяльності ОСББ через надання реальної юридичної та фінансової підтримки. Кожен сумчанин зможе долучитися до управління своїм будинком та отримати зростання якості послуг завдяки розвитку ОСББ. Ми захищатимемо інтереси ОСББ у протистоянні з монополістами.
 6. Сприяння діяльності ОСН (органів самоорганізації населення). Кожен сумчанин зможе взяти участь у вирішенні питань благоустрою, охорони пам’яток, боротьби зі стихійною торгівлею і незаконно встановленими МАФами та інших питань завдяки діяльності будинкових, вуличних, квартальних комітетів і комітетів мікрорайонів.

Розділ 2. РОЗУМНЕ МІСТО

 1. ЖКХ
 1. Виділення коштів на модернізацію та утеплення житлових будинків.
 2. Залучення інвестицій в розвиток інфраструктури міста.
 3. Допомога ОСББ з фінансування першого капітального ремонту будинку.
 4. Прозорість бюджету міста.

Протидія розкраданню бюджетних коштів.

Завдання: забезпечити максимальну прозорість та фінансовий контроль над витрачанням коштів платників податків.

Наші кроки:

 1. Бюджет онлайн. Кожен сумчанин зможе прочитати на сайті міської ради про всі витрати, які були здійснені.
 2. Прозорість державних закупівель. Кожен сумчанин зможе отримати всю інформацію та бути присутнім під час проведення державних закупівель.
 3. Аудит комунальних підприємств. Кожен сумчанин зможе отримати фінансовий звіт про діяльність комунальних підприємств.

Розділ 3. ЗЕЛЕНЕ МІСТО

 Якісне і комфортне життя

Завдання: забезпечити вирішення нагальних проблем міста, пов’язаних з якісним і комфортним життям сумчан.

Наші кроки:

У сфері громадського транспорту:

 1. Повне реформування комунального підприємства “Електроавтотранс” за допомогою запровадження зовнішньої наглядової ради з функцією аудиту та контролю діяльності керівництва, збільшення доходів шляхом посилення контролю за продажем квитків та оптимізації штату завдяки запровадження нових технологій ведення діяльності.
 1. Запровадження сурового дотримання графіків комунальним транспортом шляхом встановлення GPS обладнання із трансляцією у відкриті джерела Інтернет та введення преміювання за додержання розкладу та штрафів за його порушення.
 1. Оснащення всього комунального парку безкоштовним Wi-Fi інтернетом, що має підвищити конкурентоспроможність муніципального транспорту у порівнянні з приватними маршрутками.
 1. Переведення отримання доходів з одноразових квитків на проїзні квитки різного терміну дії, що має дозолити з одного боку отримувати підприємству безвідсотковий кредит, з іншого спонукає мешканців міста користуватись комунальним транспортом завдяки використанню спеціальних знижок за європейською практикою.
 1. Лобіювання нових стандартів у новому транспортному конкурсі, який має відбутися восени 2016 року. Максимальне зменшення дублювання ліній, участь у конкурсі тільки низькопідлогового транспорту для підвищення мобільності населення з обмеженими можливостями пересування, перехід на єдину.

У сфері доріг:

 1. Аудит і повна прозорість КП “Шляхрембуд”.
 2. Розвиток сервісів з повідомлення про неякісний ремонт доріг.
 3. Контроль за витрачанням коштів на ремонт та якість дорожніх робіт.

У сфері велоінфраструктура:

 1. Комплексний підхід до проектування розгалужених велосипедних маршрутів. Прокладання велодоріжок переважно зеленими зонами, парками, скверами, вздовж річок Псел, Сумка, Стрілка, а де необхідно зробити виїзди на головні вулиці з побудовою відповідної велоінфраструктури. Це дасть можливість шивидко та комфортно, у різну пору року, дістатися з будь якого району до центру міста та до місць масового відпочинку.
 2. Розміщення критих велопарковок тривалого зберігання з відеоспостереженням у громадських місцях, біля зупинок, магазинів, учбових закладів, офіс центрів, адміністративних будівель тощо.
 3. Інтеграція велотранспорту з громадським транспортом. Кожен громадянин зможе комфортно та безпечно перевозити велосипед за допомогою громадського транспорту.

У сфері пішохідної інфраструктури:

 1. Надання пріоритету пішохідному руху в межах мікрорайонів та кварталів. Буде створено безпечні безперервні пішохідні маршрути між важливими об’єктами кожного мікрорайону, звільнено їх від припаркованих автомобілів.
 2. Підвищення безпеки перетину автомобільних доріг.
 3. Забезпечення належного освітлення вулиць.
 4. Забезпечення безперешкодного пересування людей з особливими потребами. Вдосконалення існуючої дорожньої мережі та інфраструктури для вільного пересування людей з особливими потребами (пандуси, сигнальні пристрої і розмітка, тощо).

У сфері благоустрою та громадських просторів:

 1. Розробка та впровадження плану „Збереження історичної спадщини міста Суми”. Захист історичних будівель міста Суми та їх відновлення.
 2. Зменшення вуличної реклами.
 3. Збільшення кількості зелених насаджень та зелених зон у місті.

У сфері спорту:

 1. Обладнання спортивних майданчиків поблизу шкіл та житлових масивів.
 2. Побудова тренажерних залів під відкритим небом, до якого матимуть доступ усі бажаючі.
 3. Відновлення спортивних майданчиків (полів для футболу, баскетболу та ін.) які існують на даний час, але знаходяться в занедбаному стані.
 4. Збереження «зелених» та рекреаційних зон для розміщення на них спортивних майданчиків.

Розділ 4. ЗАМОЖНЕ МІСТО

 1. Стимулювання ділової активності та розвиток малого і середнього бізнесу

Завдання: створити сприятливі умови для залучення інвестицій та ведення малого і середнього бізнесу

Наші кроки:

 1. Програма “зелене світло”. Кожен підприємець зможе отримати повний пакет документів для ведення бізнесу за лічені години в одному визначеному місці.
 2. Центр консультування бізнесу. Кожен сумчанин-підприємець зможе отримувати безкоштовні консультації щодо ведення бізнесу, дослідження про перспективні напрями, можливості кредитування та інвестицій тощо.
 3. Бізнес-інкубатори. Кожен молодий сумчанин-підприємець зможе отримати пільгове приміщення для ведення бізнесу на підставі конкурсу бізнес-проектів.
 4. Відкритий реєстр інвестиційних проектів. Кожен потенційний інвестор зможе вибрати онлайн проект для інвестування та отримати всі необхідні документи та розрахунки.
 5. Проведення спеціалізованих міжнародних заходів. В Сумах відбуватимуться міжнародні спеціалізовані форуми та виставки бізнес-проектів за підтримки та ініціативи міської влади.

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.