Радомишль

Житомирська область

Вибори 2015

Світлана Стасевич

26 округ

АВТОБІОГРАФІЯ

Я, Стасевич Світлана Володимирівна, народилась 2 липня 1970 року, в смт. Довбиш, Баранівського району Житомирської області.

Освіта:

– 1985 закінчила ЗОШ N1

– 1988 закінчила СПТУ-34 в місті Радомишль

Трудова та громадська діяльність:

2002-2007 компанія “Київстар”

2014 по теперішній час член Радомишльської міської організації політичної партії ДемАльянс (Демократичний альянс)

Представницького мандату не маю

судимості відсутні.

 

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.