Радомишль

Житомирська область

Вибори 2015

Анна Гамзін

22 округ

АВТОБІОГРАФІЯ

Я, Гамзін Анна Євгеніївна, народилася 3 червня 1984 року в місті Радомишль.

Навчалася в Радомишльській ЗОШ №3, після 9 класів вступила до навчання в Малинській Лісотехнічний технікум в 2002 році отримала освіту за спеціальністю “Бухгалтерській облік”.

У 2005 році закінчила Державну Академію статистики, обліку та аудиту Держкомстату України, отримала вищу освіту за спеціальністю “Облік і аудит”.

2006-2007рр. працювала головним бухгалтером Радомишльська ДЮСШ,

2007-2008рр. менеджер по банківському обслуговуванню корпоративних кліентік ПриватБанк.

2008-2010рр- головний бухгалтер – “ФОП Кошельков Д.В.” з 2006 року – ФОП Гамзін

безпартійна

судимості не маю.

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.