Миколаїв

місто

Зробити внесок

Стати волонтером

ВИБОРИ 2015

Перший номер

Матейчук Євгенія Іванівна – 26 років, партія “ДемАльянс”, спеціаліст з питань захисту прав людини та взаємодії з громадами у Проекті ООН і Датської ради у сфері біженців в Миколаївській області

ВИБОРИ 2015

Наші кандидати

Представників немає.

Зробити внесок

Стати волонтером

ГОЛОВНЕ

Виборча програма

Більшу частину життя ми проводимо в місті. Саме тому зробити місто зручним для людини – наш головний пріоритет.

Команда Миколаївського ДемАльянсу виступає за:

Вплив мешканців Миколаєва на рішення міської ради через громадські слухання. Відкритий конкурсний відбір на посади до міської ради.

Введення чітких та прозорих критеріїв звітування за витрачені кошти на заходи, що фінансуються з міського бюджету.

Розробку стандартів міського середовища: впорядкування зовнішньої реклами, захист від хаотичного встановлення МАФів (будок), розвиток велоінфраструктури, зручність пересування для маломобільних груп населення.

Створення умов для розвитку конкурентного ринку житлово-комунальних послуг.

Впорядкування маршрутної мережі громадського транспорту за принципами зручності та ефективності. Впровадження єдиного електронного квитка. Надання пріоритету електротранспорту.

Заохочення бізнес-активності та стимулювання малого та середнього бізнесу.

Забезпечення потреб для надання невідкладної та швидкої медичної допомоги в повному обсязі.

Гарантоване місце для дитини в дитячому садочку чи школі.

Розробку та впровадження програми підтримки бізнесу з сортування та переробки сміття.

Належне освітлення міста, встановлення мережі камер відеоспостереження.

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.