Миколаїв

місто

Вибори 2015

Віталій Зальотін

28 округ

Я, Зальотін Віталій Сергійович, народився 6 травня 1978 року в м. Миколаїв. В 1993 закінчив школу № 41, а з 1993 – 1995 р. навчався у Школі гардемаринів при НКІ з поглибленим вивчанням математики та інформатики. В 2001 р. закінчив Український Державний Морський Технологічний Університет.

Працював в ТОВ „Еста” формовщик склопластикових виробів, ТОВ „Глобалпласт” менеджером з продаж., в ТОВ „Туплекс-Україна” регіональним торговим представником, в АОЗТ „Альцест” торговим представником відділу оптових продаж. Зараз працюю в НФ ДП „Адміністрація морських портів України” офіцером охорони портового засобу.

Донор крові. Доброволець 11 стрілецького батальйону територіальної оборони Миколаївщини.

Одружений, маю дружину і сина.

 

 

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.