Київ

місто

Вибори 2015

Євгеній Шиманський

97 округ

Народився 17 травня 1982 року у Києві.
Більшу частину життя прожив у Академмістечку. Довелося три роки мешкати на Троєщині, що спонукало якнайшвидше повернутись у рідні місця 😉 Дуже ціную затишність та зручність Академмістечка. Завдяки нашим зусиллям мікрорайон може стати ще кращим.

Дуже вдячний батькам за гарний ціннісний стрижень. Ціную тепло та життєву мудрість, якими так щедро ділились зі мною.

Навчався у школі №200, у ліцеї НТУУ «КПІ», потім на факультеті Інформатики та обчислювальної техніки «КПІ».
Працював у сфері сервісного обслуговування техніки, згодом у PR-агенції. Маю багаторічний досвід керування невеликими колективами та розвитку малого бізнесу у сфері надання послуг. Співпраця з іноземними замовниками з країн Європи та Азії сформували підходи до ведення справ та навчила відповідальності.

Я є активним прибічником здорового способу життя, люблю туризм у різних проявах.

Громадська діяльність:
У 2012 році я усвідомив необхідність вкладати свої зусилля у розвиток громад. Це рішення втілилось у активну участь у розвитку садового товариства. Батьки залишили у спадок присадибну ділянку. Праця та відпочинок на природі приносять велике задоволення моїй сім’ї.
Революція Гідності та подальші події сформували чіткий запит на якісну політичну силу в Україні. Дуже довго придивлявся до ДемАльянсу, брав участь у деяких активностях, і в 2014 вступив у лав партії. Долучився до розбудови місцевого осередку. На початку 2015 року обраний головою Святошинської партійної організації.
Чим більше долучаюся до роботи, тим сильніше поважаю колектив #ДемАльянс за принциповість та відповідальність. «Нова якість у політиці» – це точно про наш колектив.

Якісні зміни у мікрорайоні, місті, країні можливі завдяки нашим з вами зусиллям. Долучайтесь!

У КиївРаді працюватиму над створення нових підходів до міського простору, забезпеченням вільного доступу до містобудівної інформації та проектів рішень, прозорості виділення коштів.

Якість життя у місті в значній мірі залежить від роботи сотень комунальних підприємств. По кожному має бути проведений аудит. Роботу неефективних КП мають взяти на себе незалежні підрядники на основі відкритих конкурсів. Діяльність якісних підприємств має стати прозорою та постійно вдосконалюватись.

Продовжу роботу по залученню громади Святошинського району до обговрення проблем та формуванню пропозицій

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.