Київ

місто

Вибори 2015

Ігор Сандугей

95 округ

Я, Сандугей Ігор Вікторович, народився 7 травня 1986 року на Київщині.

З 1998 року і по цей час проживаю в Святошинському районі міста Києва. Тут у 2003 році я закінчив гімназію «Академія».
Опісля навчався в Київському національному економічному університеті ім.. В. Гетьмана на юридичному факультеті, який закінчив у 2008 році з відзнакою.

Ще в студентські роки працював в редакції газети «Голос України», маю ряд дописів та консультацій на шпальтах газети.
Протягом 2008 – 2011 років працював юристом в державних та приватних організаціях.
В 2011 році заснував свою юридичну компанію «Санкам», яку очолюю по теперішній час.
Як юрист, неодноразово брав участь в супроводжуваних Міністерством юстиції України заходах по наданню безкоштовної юридичної допомоги.

Завдання які, я маю на меті вирішувати в Київраді:

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.