Київ

місто

Вибори 2015

Володимир Тарасенко

91 округ

Народився 16 травня 1971 року у робітничому місті Комсомольськ Полтавської обл., у сім’ї вихователя дитячого садка та гірничого майстра. Після закінчення восьмирічки та гірничо-металургійного технікуму у 1990 році переїхав на навчання до м. Києва. Саме з цим, найкращім на Землі містом, пов’язані 25 років мого життя. Тут я закінчив філософський факультет Київський Національний Університет ім. Т. Шевченко, аспірантуру Інституту соціології НАН України, тут зустрів більшість своїх друзів і своє кохання, саме тут народився мій син. Саме його хочу зробити кращим, зручним для життя, безпечним, відкритим для світу і людей.

Після закінчення навчання займався соціологічними та маркетинговими дослідженнями, маркетингом та рекламою.

1. Сприяння формуванню самоорганізованих спільнот – ОСН як єдина реальна можливість:

2. Сприяти створенню умов для розвитку конкурентного ринка житлово-комунальних послуг.

3. Притягнути до відповідальності забудовників, які самовільно здійснювали захоплення земель громади, зводили багатоповерхівки с порушенням законодавства, технічних норм і вимог будівництва.

4. Розробити стандарти міського середовища, впорядкування зовнішньої реклами та вивісок.

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.