Київ

місто

Вибори 2015

Ірина Курман

89 округ

Народилась 18 листопада 1973 року у селі Чистопілля Кокчетавської області республіки Казахстан.

Мати – вчителька, батько – мисливствознавець. Батьки навчили мене самостійності, та ніколи не стримували мою творчу креативність. Дитинство та більшу частину життя провела у Запоріжжі. Там же народила свого сина, якому наразі вже 14 років. Заміжня, маю прекрасного чоловіка, який завжди мене підтримує.
Самостійну працю в якості підприємця та власника бізнесу почала з 22 років, тому як ніхто інший розумію потреби малого та середнього бізнесу. Самостійність привчила бути відповідальною за свої рішення, та надала змогу займатися улюбленою справою. Саме тоді я зрозуміла, що можу не тільки заробляти гроші, але і робити щось корисне для інших. Разом з близькими створили громадське об’єднання «Фонд розвитку особистості», яке дозволило приділяти увагу та час різноманітним громадським ініціативам.

На жаль, я не здобула повну вищу освіту, бо завжди розраховувала лише на себе, тому пожертвувала освітою на користь родини.
Працювала у сфері освіти, реклами та видавництва, у туристичному бізнесі. Згодом зайняла певну нішу в інтернет-бізнесі та спілкуванні, створивши популярний український форум на громадських засадах. Маю добрий досвід у керуванні та розвитку підприємств малого бізнесу, подеколи є волонтером в різних громадських проектах. З останніх – участь у соціальному парку мистецтв «Арт-пікнік Слави Фролової», який мені надав суттєвий досвід у створенні великого проекту. В поточний час я тимчасово не працюю і це дає мені змогу займатися творчістю та рукоділлям.

Досвід громадської та підприємницької діяльності та довіра до справ та принципів (відкритість, прозорість та компетентність) партії «ДемАльянс» стали причиною щодо рішення балотуватись в депутати міської ради. Моя мета – щоб в Києві впровадилися достойні умови для розвитку підприємництва. Щоб кожний, хто має підприємниціку «жилку», мав реальну змогу реалізовувати свої бізнес-проекти, та створювати нові робочі місця. Тому для мене є пріоритетною програма «ДемАльянсу» «Спочатку думай про малих», яка спрямована на лобіювання інтересів малого та середнього бізнесу на рівні міської влади, напрацювання ініціатив для законодавчої та виконавчої влади, контролюючих органів.
Київ нарешті має стати заможним!

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.