Київ

місто

Вибори 2015

Максим Калніболотський

85 округ

Я, Калніболотський Максим, походжу з давнього козацького роду, народився у місті Києві 5 червня 1968 року. Батьки народились у Києві. Дід Максим Леонтійович займав посаду проректора Київського політехнічного інституту.

У 1985 році закінчив київську середню школу №102. З 1987 по 1989 роки служба в лавах збройних сил. У 1991 році закінчив Київський інститут народного господарства за спеціальністю планування народного господарства. З 1991 по 1996 роки працював на різних посадах у комерційних структурах. З 1996 по 2000 роки – служба в Управлінні МВС України на Південно-Західній залізниці. З 2001 року і по теперішній час працюю на посаді начальника планово-економічного відділу ритуальної служби СКП “Київський крематорій”.

Одружений другий раз. Від першого шлюбу маю сина Владислава, 1993 року народження.
До 2000 року мешкав на вулиці Ванди Василевської (район Політехнічного інституту). З осені 2000 року переїхав на Південну Борщагівку – вулиця Симиренка, 18.
Займаю активну громадянську позицію. Брав активну участь у мітингах, зборах у період перебудови. Учасник Майданів у 2004 та 2013-2014 роках. За станом здоров’я не зміг взяти участь в АТО, але є бійцем роти охорони Святошинського райвіськомату.

За мене є сенс голосувати тим, хто незадоволений нинішньою міською владою, корупцією в комунальному господарстві, станом вуличної злочинності, відсутнісю комфортних умов проживання. Маю надію, що команда ДемАльянсу, направить всі зусилля для виконання своєї програми, у якій намічені конктретні цілі та заходи щодо свторення комфортних умов життя мешканцям столиці.

Дивлячись на суміжні з Південною Борщагівкою Софіїфську Борщагівку, Вишневе, на те як вони активно розбудовуються і порівнюючи з депресивним станом мого району – стан алкоголізму, наркоманію поширену серед її мешканців, особливо черед молоді буду наполегливо працювати на те, щоб дати людям надію на зміни на краще у районі,місті, Україні. Для цього планую здійснити пошук інвесторів для благоустрою озера Віра та прилеглої територіі, щоб створити зручну зону відпочинку для мешканців Борщагівки. Здійснити благоустрій внутрішньоквартальних під’їздів, та подвір’я будинків, озеленення території.

Також, слід віддати належне ветеранам АТО та сім’ям загиблих героїв. Поставити на облік, надавати всебічну допомогу. Залучати ветеранів для патріотичного виховання молоді. Мій досвід роботи в комунальному господарстві направлю на його реформування, боротьбу з корупцією та злочинністю. Це недопустимо, коли більшість комунальнх підприємств є збиткими.

Буду сприяти незалежному аудиту всіх підприємств з метою виявлення причин збитковості, створення напрямків підвищення ефективності. За наслідками аудиту ліквідувати збиткові підприємства, змініити менеджмент на конкурсній основі, по деяких прийняти рішення по їх приватизації. Разом зробимо Київ зручним та комфортним містом, повернемо місту почесне перше місце у Європі за озелененням.

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.