Київ

місто

Вибори 2015

Євген Коломієць

75 округ

Я народився 10 листопада 1986 року у м. Діліжан, Вірменської РСР.

Мій батько, підполковник, кадровий військовослужбовець сухопутних військ (артилерист), наразі перебуває у запасі.

Моя мати, лікар-терапевт, працює у Дитячій міській поліклініці №4 м. Одеси.

Після жахливого землетрусу, що стався наприкінці 1988 року у Вірменії, моя родина ненадовго переїхала до Ленінграда. Коли Україна здобула незалежність, ми оселилася в Одесі. У Південній Пальмірі я і провів своє дитинство.

У 2003 я закінчив Одеську загальноосвітню школу №4. Того ж року, відчуваючи гостру потребу захищати справедливість, вступив до Одеської національної юридичної академії на Факультет цивільної та господарської юстиції, щоб отримати відповідну освіту та навички. Саме тут протягом свого навчання я почав активно займатися суспільно-політичною діяльністю і у студентські роки балотувався до Одеської міської та Одеської обласної ради.

У 2008 році після закінчення навчання з відзнакою я приїхав працювати до Києва на запрошення однієї з провідних юридичних фірм України. Після недовгих роздумів я вирішив оселитися у цьому прекрасному місті. Тут я знайшов своє кохання. Тут народився мій єдиний син.

Я пишаюся тим, що за час своєї юридичної кар’єри отримав право займатися адвокатською діяльністю, оскільки це наблизило мене до давньої мрії – захищати права скривджених. У своїй адвокатській практиці я супроводжував різні гучні судові справи.

Коли розпочалася Революція Гідності, я не міг бути осторонь. Залишивши власне комфортне життя та престижну роботу, я вийшов на Майдан заради кращого майбутнього своєї дитини та всіх українців.

Далі у моєму житті була війна. Під час подій, пов’язаних з анексією АР Крим та м. Севастополя Російською Федерацією, мене одним із перших мобілізували до Державної прикордонної служби України. Протягом року я захищав цілісність та незалежність України спочатку на кордоні з Придністров’ям, а потім – у Станично-Луганському районі Луганської області. Там я керував оперативною снайперською прикордонною заставою.

Після демобілізації у березні місяці цього року я долучився до українського волонтерського руху. Зокрема, співпрацюю із «Юридичною сотнею», надаю юридичну допомогу учасникам АТО.

Відчувши нагальну потребу в отриманні нових знань в управлінській сфері, у квітні 2015 року я вступив до Києво-Могилянської бізнес-школи [KMBS] на річну програму Бізнес-адміністрування [MBA in Leadership], де зараз і навчаюсь.

Я маю на меті використати свої знання, попередній життєвий та професійний досвід на благо громади і кожного киянина.

ПРОГРАМА КАНДИДАТА У ДЕПУТАТИ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄВГЕНА КОЛОМІЙЦЯ 

ПО 75 ВИБОРЧОМУ ОКРУГУ (ПЕЧЕРСЬК) ВІД ДЕМАЛЬЯНСУ

Депутат Київської міської ради не має чарівної палички. Він не може зупинити війну на Сході, повернути Україні Крим чи змінити курс долара.

Це – представник та виразник інтересів громади та кожного, хто проживає у Києві.

Я обираю шлях конкретних справ, які змінять якість спільного життя та закладуть фундамент розвитку нашої громади на майбутнє. Я свідомий того, що за короткий час викорінити корупцію та позбавитися «схем» – неможливо. Депутат Київради – це не Генеральний прокурор та не Голова Антикорупційного Бюро. Натомість я впевнений, що власним прикладом зможу змінити нашу громаду. Я слідуватиму європейським принципам місцевого самоврядування для того, щоб повернути довіру киян до Київради.

МОЇ ОСНОВНІ ПРОГРАМНІ ПРИНЦИПИ:

1. Доступність та прозорість влади. Інформаційна відкритість:

2. Місто для людей. Я переконаний, що мешканці громади мають отримати вплив на розвиток міста та взяти за нього відповідальність:

2.1. Особливу увагу я приділяю усуненню бар’єрів у середині міста та посиленню безпеки його мешканців:

3. Модернізація житлово-комунального господарства та запровадження принципів енергоефективності – це єдиний шлях до реального покращення якості життя всіх киян:

4. Я переконаний, що заохочення бізнес-активності та стимулювання малого та середнього бізнесу – це шлях для реального підвищення добробуту всієї громади. Для цього потрібно стимулювати конкурентне середовище та мотивувати людей займатися власною справою:

5. Спеціальна увага до учасників АТО:

СТВОРИМО СИЛЬНУ ГРОМАДУ РАЗОМ!

Євген Коломієць (093) 892-50-80, [email protected]

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.