Київ

місто

Вибори 2015

Руслан Кропта

7 округ

Народився 4 серпня 1978 року. Все дитинство провів у Києві, на Теремках-2, де і балотуюсь на виборах до Київської міськради.
Навчався в школі № 260. У старших класах захопився академічним веслуванням, неодноразово здобував звання чемпіона Україні, був фіналістом чемпіонату світу 1997 року, членом Збірної команди України з академічного веслування. Отримав звання Майстра спорту України міжнародного класу.
Після закінчення школи вступив до Національного університету фізичного виховання і спорту України, якій з відзнакою закінчив у 1999 році. Продовжив навчання у магістратурі та аспірантурі, захопився спортивною наукою і у 2004 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата наук.
Після закінчення аспірантури залишився працювати у рідному університеті на посаді викладача, потім – доцента кафедри біології. У 2011 році присвоєно вчене звання доцента. Постійно суміщав викладацьку роботу з науковою, працював старшим науковим співробітником науково-дослідного інституту спорту, займався науково-методичним забезпеченням підготовки збірних команд України з біатлону, лижних гонок, веслування до чемпіонатів світу та Олімпійських ігор.
Отримав досвід роботи у структурах Міністерства молоді і спорту, працював провідним тренером збірної команди України зі стрибків у воду.
У лютому 2015 року був призваний за мобілізацією до Національної гвардії України і до сьогодні служить у складі свого підрозділу, виконуючи завдання охорони та оборони Державного кордону України у Придністров’ї.
Події 2014-2015 років, Революція гідності, анексія Криму і війна принципово вплинули на переоцінку цінностей у Руслана. Загальна ідея, що лише ми самі, наша воля і дії здатні подолати важкий шлях реформ і відродження, стало причиною приєднання до команди ДемАльянсу на виборах депутатів Київської міськради 2015 року.

Повністю підтримую передвиборчу програму ДемАльянсу «Місто, зручне для життя», бажаю прийняти участь у реалізації тих її положень, які пов’язані з вирішенням проблем вдосконалення освіти, формування зручних умов для розвитку і вдосконалення дітей, юнаків та молоді, розвитку спортивної та рекреаційної інфраструктури міста

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.