Київ

місто

Вибори 2015

Анатолій Тіменко

67 округ

Мене звати Тіменко Анатолій. З молодих років бачив себе в політиці і вважав, що зможу покращити життя моїх співвітчизніків, друзів та сім’ї.
Однак, після помаранчевої революції, в якій приймав активну участь, та післяреволюційного розачарування втратив віру та змінив свою думку.

Отримавши вищу освіту в Київському Інституті Міжнародних Відносин працював у державних підприємствах. Займався розробкою та прийняттям нормативно-правових актів дерегуляційного характеру.
Після перемоги революціїї гідності, як і всі співвітчизники, сподівався побачити у владі нові обличчя, сподівався на покращення економічної та політичної ситуації, на подолання корупції, на прихід відвертих та незаплямованих політиків, але, на жаль, цього не сталося.

У звя’зку з цим вирішив сам зробити те чого очікував від інших.
Демократичний Альянс висунув мене кандидатом до Київської Міської Ради в Оболонському районі, округ № 67 . Очікую підтримки від тих, хто бажає справжніх змін.
Дякую за Вашу підтримку та довіру.

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.