Київ

місто

Вибори 2015

Максим Авлохов

64 округ

Мені 35 років. Я народився у Києві, на рідній Оболоні закінчив ЗОШ № 298. Після чого був призваний до лав ЗСУ для проходження строкової служби.

У 2007 році закінчив Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана, здобувши ступінь магістра з міжнародної економіки.

Під час навчання засвоював теорію на практиці – працював в ПАТ «Приват Банк» провідним фахівцем з залучення клієнтів.
У 2008 році – асистент кафедри економіки Національного авіаційного університету. З липня того ж року почав працювати провідним економістом в ПАТ «Банк Петрокоммерц-Україна», а вже у липні 2015 року звільнився з позиції керівника підрозділу та увійшов до складу тимчасової адміністрації ПАТ «Дельта Банк».

Навесні 2014 року страшні події в країні «перекваліфікували» мене у добровольця ЗСУ. Перша хвиля мобілізації змінила не тільки мій офісний костюм на армійську форму, а змінила й мій світогляд – не має нічого ціннішого за життя, повагу, честь та гідність людини. Тому кожен громадянин повинен вільно користуватись своїми правами, а не виборювати їх у чиновницьких кабінетах.

Як фахівець у сфері фінансів, який займається аналізом, плануванням, бюджетуванням та контролем, ставши депутатом Київської міської ради буду відстоювати права кожного киянина та працювати над впровадженням:

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.