Київ

місто

Вибори 2015

Віктор Давидич

57 округ

АВТОБІОГРАФІЯ

Давидич Віктор Сергійович, 1986 року народження, «березняківець», закінчив СШ № 30 «ЕкоНад» та НТУУ КПІ. Ніколи не займав посад у владних структурах. Батьки – пенсіонери. Маю досвід роботи та навчання за кордоном. Вмію досягати результати та знаю ціну слову. В разі обрання намагатимусь в першу чергу полегшити життя соціально не захищеним мешканцям мікрорайону та талановитій молоді.

ПРОГРАМА КАНДИДАТА

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.