Київ

місто

Вибори 2015

Олександр Вербецький

56 округ

Вербецький Олександр Володимирович, 1988 року народження. Дитинство та юність провів на Берязняках, де і отримав середню освіту, закінчивши спеціалізовану школу № 209.

Закінчив Київський Національний Економічний Університет ім. Вадима Гетьмана, за спеціальністю “Облік та аудит” (диплом магістра) у 2010 році.

Працюю в міжнародній логістичній компанії.
Одруженний, виховую сина.

Заради чого я йду на вибори:

Прийняття всіх доленосних рішень округу, тільки після громадських слухань.
Реконструкція “доісторичних” спортивних майданчиків, на сучасні мультифункціональні.
Спрощення процедури оренди шкільних приміщень, для секцій та гуртків.

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.