Київ

місто

Вибори 2015

Олександр Фадєєв

48 округ

Народ. 1971 р. Брестська обл., Білорусь, все свідоме життя з 1974 р. проживаю у Києві (Нивки, Лук’янівка, Лівобережна), тому за світоглядом та громадянством українець. Адреса: 02002, Київ, вул. Луначарського

Профіль: https://www.facebook.com/al.e.fad.3 , https://alkiev71.wordpress.com/ мейл: [email protected]

Освіта
1995-1997 – КНЕУ, програма МВА – банківський менеджмент
1988-1994 – КПІ, зварювальний факультет – інженер – механік, військова кафедра – лейтенант запасу
1978-1988 – славна СШ № 27 на Нивках 😉
Додаткова освіта
2012 – курси головного бухгалтера
2007 – курси митних брокерів

Досвід роботи
Мультіфункціонален і універсален – успішно вирішую виробничі завдання в різних сферах – ефективно заміняю відразу кілька співробітників/фахівців, самокоординую процеси.

2007 січень – теперішній час – заступник директора, невелика торгівельна компанія, імпорт будматеріалів. Особисто виконував обов’язки: транспортно-складська логістика, митне оформлення, маркетинговий аналіз ринку, реклама. Функції менеджера по продажу: прямі продажі – пошук, консультації, перемовини з покупцями; складання тендерних пропозицій та участь; податкові питання та оптимізація.

2004-2007 – приватний підприємець з оренди нерухомості (переважно житлової)
2001-2004 – спеціаліст інформ-аналітичного відділу.
1993-2001 – приватний підприємець – рекламна, торгівельна діяльність, дистрибуція.

Додаткова інформація
Особисті дані, життєвий і досвід роботи, а також знання та навички дозволять успішно впоратися із завданнями цільових вакансій. Позитивних рис характеру більше, ніж негативних. Добре розбираюся в людях, маю добру інтуїцію і чітке логічне мислення.
Поєдную в собі в різних пропорціях, залежно від ситуації: здібності підприємця, навички керівника та спеціаліста; креативність, творчий підхід до завдань, аналітичність розуму.

Не боюсь відповідальності, ініціативний в обумовлених рамках, старанний при дорученнях. Добрі здібності до навчання, постійно самонавчаюся. Успішно працюю як автономно, так і в команді.

Декілька публікацій на підтвердження вищесказаного:

НАЛОГОВЫЙ ЦИКЛ:

«Гордиев узел экономики Украины»:
– http://texty.org.ua/pg/article/textynewseditor/read/53970/ – 1 часть.
– http://texty.org.ua/pg/article/editorial/read/53995/ – 2 часть

Та інші…

ПРОГРАМА до реалізації у КИЇВРАДІ кандидата від партії «ДемАльянс» Фадєєва Олександра, округ № 48 (Мікільська Слобідка та Лівобережний масив)

За час роботи у Київраді докладу максимум зусиль для налагодження дієвих механізмів для реалізації програм:

– ЛІВОБЕРЕЖКА – САД! (*влаштування 1-4 скверів, як це годиться для 3-х мільйонної столиці європейської країни – з фонтанами, санвузлами, газонами, квітниками, зонами вигулу собак, дитячими майданчиками і т.і)

– «Теплий дім» (*мешканці Лівобережки будуть першими (пілотний проект) чиї будинки централізовано утеплять)

– «Ощадлива комуналка» (*программа встановлення безкоштовних або пільгових лічильників газу та тепла, та/або модернізація бойлерів у багатоповерхових будинках з автоматичною регулюванням у залежності від температури на дворі)

Приведу до ладу систему ЖКХ округу і району – навколишнє середовище, умовно кажучи «лавочки-дорогу» будуть фарбуватися, лагодитися, лататися у автоматичному режимі.

Адаптую на законодавчому рівні президентську систему «децентралізації» до людини – у нашому випадку до мешканців округу таким чином, що частка податкових відрахувань від юридично зареєстрованих та/або фактично розташованих на території піде на потреби округу-району. Насамперед на соціальні витрати – школи, дитсадки та прямі фінансові доплати пенсіонерам (*більш докладно див. на моїх інформаційних ресурсах).

Більшість зі всього переліченого стане можливою після зміни законодавства – саме чим і потрібно займатися депутатам всіх рівнів (а не лавочки фарбувати 😉 – я це розумію і буду намагатися втілювати у закони на рівні міста та країни – лобіюючи їх прийняття у «старших» колег із ВР.

ЧАС ЖИТИ ГІДНО!

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.