Київ

місто

Вибори 2015

Антон Гаген

37 округ

Я народився у Києві 1.09.1989, де прожив практично все життя, а з 1995 року мешкаю на Троєщині, де й балотуюся на прийдешніх виборах. З 1996 року навчався в гімназії №32 в центрі міста, тому з раннього віку моє життя тісно пов’язане з щоденними поїздками з Троєщини і назад. Це призвело до того, що вже тоді я почав цікавитися транспортом, що й визначило мою подальшу долю. У 2003 році я змінив школу на користь природничо-наукового ліцею №145 з сильними математикою та фізикою.


У 2006 році, закінчивши школу, я вступив до Києво-Могилянської академії, на факультет економічних наук. Могилянка не тільки стала для мене місцем освіти, а й місцем, яке найбільше мене сформувало. Велика кількість можливостей, які пропонує Могилянка привчили до відповідальності за свої рішення, та дали зрозуміти, що можна робити значно більше як для себе, так і для світу навколо, якщо не замикатися лише на осівіті чи роботі. Саме з Могилянки я виніс свій перший досвід громадської активності – і мені це сподобалося.
Мушу визнати, я завжди відчував, що чиста економіка ніколи не приваблювала мене достатньо, щоб я хотів пов’язати своє професійне життя із нею. Тому, я вирішив ризикнути й вступив на магістерську програму з транспортного менеджменту Національного університету Цзяо-Тун, розташованого на Тайвані. Уже протягом першого семестру я зрозумів, що хочу займатися транспортним плануванням, більше того – розвивати його в Україні. З цієї причини, по завершенню програми у 2013 році, я повернувся в Україну, закінчив останній рік навчання в Могилянці та почав консультувати Київський міжнародний інститут соціології з питань транспортного моделювання. З 2015 року розпочав роботу в профільній компанії ТОВ “А+С Україна”.

Вільно володію українською (рідна), російською (білінгвічне знання), англійською мовами. Окрім цього, маю середній рівень знання німецької мови та базовий – мандарину.

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.