Київ

місто

Вибори 2015

Ярослав Мазуренко

21 округ

Я, Мазуренко Ярослав Анатолійович, народився 06 липня 1981 року в містечку Віньківці що на Хмельниччині. Українець, громадянин України.

З вересня 1987 року до червня 1998 року навчався у Віньковецькій загальноосвітній середній школі, де здобув загальну середню освіту з відзнакою.

З вересня 1998 року до червня 2003 навчався у Хмельницькому національному університеті на кафедрі міжнародних відносин. По закінченню отримав вищу освіту за спеціальністю: «аналітик-перекладач» з відзнакою.

З 2003 по 2010 роки працював на різних посадах.

З 2010 по 2015 роки працюю заступником виконавчого директора федерації шахів України.

Ні я, ні мої близькі та рідні до кримінальної чи адміністративної відповідальності не притягувалися, в іноземстві іншої держави не перебували.

Основні напрями моєї діяльності в якості депутата КМР:

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.