Київ

місто

Вибори 2015

Олеся Гунько

120 округ

Гунько Олеся Михайлівна.

Народилась 11.01.1980 у м. Львові. Закінчила Львівську Академічну Гімназію, писала вірші, мріяла писати книжки і рятувати світ У гімназії познайомилась із поетесою, головою Організації працівників літератури для дітей та молоді в Канаді, громадською активісткою – Лесею Храпливою-Щур, яка взяла мене під свою опіку, була наставником, публікувала мої вірші у канадських діаспорних виданнях.

В 16 років отримала першу (і поки що єдину) міжнародну літературну премію за вірші про Чорнобиль.
У тих же 16 захотіла долучитись до молоді, яка збиралась при греко-католицькій церкві, а вже за рік отримала пропозицію очолити дану молодіжну християнську організацію. Як «Президент» молодіжного братства (не знаю, чому це так пафосно називалось) організовувала соціальну роботу: відвідування дітей у сиротинці, відвідання самотніх людей та людей із малозабезпечених сімей, військові частини та будинки перестарілих.

Під час навчання у ВУЗі (Львівський Національний Університет ім. І.Франка) працювала у літньому таборі школи-інтернату№2, де, здебільшого, діти, з тих чи інших причин позбавлені батьківської опіки. Цей досвід сформував мою соціальну орієнтованість і бажання працювати з людьми.

Саме тому моя професійна діяльність пов’язана із сферою HRM – Управління Персоналом. Почавши із позиції рекрутера, завдяки моїй наполегливості (читай, впертості), цілеспрямованості та волі, досить швидко виросла до Керівника HR-відділу, а потім і HR-Директора іноземної виробничо-торгівельної компанії.

Маю досвід розробки стратегії, процесів з нуля, їх впровадження, вимірювання ефективності та швидкого реагування у кризових ситуаціях; досвід проведення глобальних реформ у межах підприємства із розвиненою регіональною структурою.
Як і мільйони українців, вийшла на Майдан після побиття студентів та активно долучилась до волонтерської діяльності, по закінченні протестних акцій, у квітні 2014-го продовжила волонтерити для проекту «Люди Майдану», ініційованого Києво-

Могилянською Академію і покликаного збирати свідчення учасників подій на Майдані зі всієї України. Після цього, познайомилась із українськими волонтерами з Бельгії і включилась у роботу, пов’язану із логістикою гуманітарної допомоги для воїнів АТО із Бельгії в Україну.

До Майдану мене ніколи не приваблювала ідея вступити на держслужбу чи у будь-яку партію, хоча я була також учасником подій на Майдані у 2004-му. Тоді я думала, що достатньо було досягти зміни Президента, а далі уже можна продовжити жити своїм життям, а зміни забезпечать він -Президент та команда посадовців. Як наївно було так думати….

Тому цього разу, я вирішила продовжити роботу із переформатування моєї держави на рівні міської ради. Я долучилась до партії ДемАльянс, оскільки наші цінності, а також бачення векторів розвитку Києва збігаються. Програма «Місто, зручне для життя» – це банк ідей, розроблених командою експертів у своїх галузях, покликаних зробити життя у мегаполісі зручним та комфортним.

Окрім цілей програми нашої команди, маю не менш важливі та амбітні професійні цілі: переформатувати роботу чиновників у міськраді у наближену до роботи працівників клієнтського сервісу комерційних компаній: розробити та запровадити стандарти роботи із зверненнями громадян, стандарти клієнтоорієнтованих комунікацій тощо.

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.