Київ

місто

Вибори 2015

Євгеній Гарбут

118 округ

Для мене демократія настає тоді, коли я, звичайний громадянин який любить громадський транспорт і знає трошки більше за інших про принципи устрою міст, зручних для життя, разом з командою ДемАльянсу пише і реалізує міську програму. Я не записувався до величезних черг на прийом, і не просив соціальну допомогу, я прийшов до ДемАльянсу з фразою “давайте міняти наше місто”.

Я не пропонував їм вайфай на зупинках, бо мій трамвай повинен прийти швидше, ніж я встигну підключитися до інтернету. Я не пропонував їм зниження тарифів, тому що ринок ЖКГ повинен конкурувати за мене пропонуючи найнижчу ціну. Я не пропонував їм відкривати незавершені площі до свят, щоб потім люди проводили акції проти недоступності цих площ.

Я запропонував ДемАльянсу європейський досвід, який не зміг привезти до нас боксер, який прожив майже все своє спортивне життя в Європі. ДемАльянс мене підтримав. Тому я вибираю ДемАльянс, як саму відкриту, саму європейську, і саму мотивовану партію.

АВТОБІОГРАФІЯ

Я, Гарбут Євгеній Костянтинович, народився 18 серпня 1987 року в місті Києві, та все життя прожив в окрузі від якого балотуюсь у Київраду.

У 2003 році закінчив загальноосвітню школу № 154 (м. Київ).

З 2003 р. по 2007 р. навчався в Коледжі інформаційних технологій та землевпорядкування Національного авіаційного університету(Київський топографічний технікум), за напрямком – прикладна геодезія.

З 2013 року навчаюсь в Київському національному університеті будівництва та архітектури, за напрямком – землевпорядкування та кадастр.

З 2007 р. по 2012 р. працював землевпорядником у ПрАТ “Інтитут землевпорядних технологій”.

З 2012 р. по 2013 р. приватний підприємець у сфері громадського харчування.

З 2013 року вивчаю урбаністику та досвід европейських міст, веду успішний блог про міста, зручні для життя, пишу про проблеми міста Києва та пропоную варіанти їх вирішення.

З травня 2014 року працюю землевпорядником у Службі автомобільних доріг у Київській області у відділі експлуатаційного утримання доріг та організації безпеки руху.

З 2015 року приеднався до команди ДемАльянсу, та був одним з експертів, які приймали учать в розробці міської програми ДемАльянсу.

Сімейний стан: одружений, виховую доньку.

Партійність: Член політичної партії „Демократичний Альянс”.

Відомості про наявність чи відсутність судимості: Не судимий.

ПРОГРАМА

Я йду до Київради, щоб реалізувати наступні напрямки:

Місто для людей

Розумне місто

Заможне місто

Безпечне місто

Політика для нас-це інструмент для змін

 

КОНТАКТИ

http://garbut.com

http://facebook.com/eugenphotos

[email protected]

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.