Київ

місто

Вибори 2015

Родіон Вощанов

113 округ

Я, Вощанов Родіон Ігорович, народився 26 квітня 1993 року у місті Артемівську. У віці 10 років разом з батьками переїхав до Києва.

За час навчання у школі декілька разів брав участь у програмі обміну учнів з школами у Сполучених Штатах Америки. У 2010 році закінчив Ліцей Міжнародних Відносин №51 у якому сформувалась моя активна громадська позиція. У тому ж році вступив на Економічний факультет Київського Національного Університету ім. Т.Шевченка, спеціальність Облік і Аудит. У 2011 році вступив на Юридичний факультет Київського Національного Університету ім. Т.Шевченка, спеціальність правознаство, заочне відділення. Вільно володію українською, російською і англійською мовами.

ПРОГРАМА

Зробити місто зручним для людини-наш головний пріоритет. Ми віримо, що кожен мешканець міста незалежно від віку, статі, національності, віросповідання чи рівня доходів має почувати себе в місті комфортно та безпечно.
Я йду до Київради, щоб реалізувати наступні напрямки:

Місто для людей
-Запровадити бюджет участі, бо саме громада повинна визначати пріоритетні статті видатків;
-Реалізувати пілотні проекти з передачі в оперативне управління парків, скверів, муніципальних закладів громадським організаціям;
-Розробити стандарти міського середовища, впорядкувати зовнішню рекламу та вивіски, захистити міський простір від самовільного встановлення МАФів.

Розумне місто
-Створення належних умов для здобуття освіти в столиці, зокрема легалізація батьківських коштів і прозорість фінансів у школах та дитячих садочках;
-Розумний підхід до використання енергії, бо саме споживач має право сам вирішувати, яку кількість енергії йому необхідно споживати та керувати своїм споживанням.

Заможне місто
-Створення конкурентного ринка житлово-комунальних послуг ;
-Стимулювання та допомога мешканцям будинків для створення ОСББ;
-Заохочення бізнес-активності та стимулювання малого та середнього бізнесу.

Безпечне місто
-Запровадити комплексні міські цільові програми «Безпечний простір для дитини».
-На території садочків та шкіл має бути запроваджено відео нагляд та якісне освітлення;

КОНТАКТИ

+38-050-445-19-99
[email protected]

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.