Київ

місто

Вибори 2015

Роман Колесник

112 округ

Я, Колесник Роман Андрійович, народився 18 серпня 1990 року у місті Києві. Громадянин України, постійно проживаю у Києві.

Освіта і наука
У 2007-му році випустився з Київського ліцею бізнесу, де окрім загальноосвітніх дисциплін отримав перші знання і навички з початкової управлінської підготовки.

У 2012-му році захистив дипломну роботу на тему «Справедливість і бізнес: співвідношення у соціально-філософському контексті», отримавши освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра філософії на філософському факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Через рік, після захисту дипломної роботи на тему «Гуманізм і бізнес: соціальні характеристики взаємодії», випустився з філософського факультету і отримав кваліфікацію магістра філософії, викладача філософських дисциплін.

У другій половині 2013-го року – на початку 2014-го року проходив навчання з менеджерської підготовки (стратегічне управління) в Akademia Leona Koźmińskiego у Варшаві.
Починаючи від жовтня 2014-го року навчаюся в Інституті бізнес-освіти КНЕУ за спеціальністю «економіка підприємства».
Весною 2015-го року ухвалив для себе рішення продовжувати наукову діяльність і наразі вступаю до аспірантури філософського факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Громадсько-політична діяльність
Активну громадську діяльність розпочав у 2006-му році. У складі різних ініціатив та організацій займався боротьбою проти незаконних забудов, зловживань правоохоронних органів, моніторингом дій чиновників.
Революція Гідності та перспективи глобальних змін в країні підштовхнула до переходу до активної політичної діяльності, оскільки нову країну ніхто не збудує окрім нас, її громадян. Тому у квітні 2014-го року приєднався до команди ДемАльянсу, взявши участь у виборах до Київради в якості кандидата.
У липні 2014-го року був обраний заступником голови Шевченківської районної організації.

З червня 2015-го року працюю головою секретаріату Київської міської організації Політичної партії ДемАльянс (Демократичний альянс).

Політика для мене – це інструмент для змін. Я йду до Київради задля ухвалення наступних рішень:

1. Місто для людей:

2. Розумне місто:

3. Заможне місто:

4. Безпечне місто:

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.