Київ

місто

Вибори 2015

Осипчук Марія

110 округ

Народилася 25 вересня 1994 року. У 2012 році закінчила загальноосвітню школу у місті Дніпропетровськ та вступила до Національної юридичної академії імені Ярослава Мудрого (м. Харків). З першого курсу навчання в юридичній академії я працювала помічником адвоката та на практиці освоювала особливості юриспруденції. Після двох років навчання на денному факультеті, яке я поєднувала з роботою в адвокатському об’єднанні, я прийняла рішення перейти на заочну форму навчання та присвятити свій час практиці в юридичній компанії у місті Києві.

На даний момент, не зважаючи на мій юний вік, я маю трирічний стаж у галузі права, великий досвід судових проваджень, захисту та представництва інтересів громадян у справах різноманітних категорій.

Рішення бути депутатом Київської міської ради було прийняте у зв’язку з тим, що я на власному досвіді мала можливість побачити усі ті проблеми, з якими мають справу жителі міста Києва. Майже кожна особа, яка зверталася до мене по юридичну допомогу мала питання, яке б легко вирішилось, якби орган місцевого самоврядування – Київська міська рада – повноцінно та якісно виконував свої функції.

На мою думку, аж занадто багато депутатів Київської міської ради забули, що вони є представниками громади міста Києва, що їх було обрано задля представництва та захисту законних прав та інтересів жителів міста. Внаслідок такої політики місто приходить в занепад, а громадяни з кожним роком мають дедалі більше складнощів, які змушені вирішувати власними силами.

Київ- це славетне місто, яке надихає своєю визначною історією. Київ – це місто зі своєрідним, власним, неповторним Духом. Місто, яке має усі підстави для того, щоб бути одним з найкращих міст у світі.

Я прагну бути депутатом Київської міської ради задля того, щоб докласти усі свої зусилля для відновлення та захисту законних прав та інтересів кожного Киянина.

 

FACEBOOK

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.