Київ

місто

Вибори 2015

Ольга Валєєва

104 округ

Маю дві вищі освіти:
– магістр бізнес адміністрування (Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана)
– психолог (Національний авіаційний університет).
Також закінчила аспірантуру (Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана).

Проходила навчання по програмі USAID в Malopolska Institute of Local Government and Administration Krakow, Poland has participated in a study the framework of the programмe Pablic Sector Capacity Building to Accelerate in Ukraine.

З 2000 по 2003 працювала в Міністерстві економіки та з питань європейської інтеграції України на посаді провідного спеціаліста відділу оперативного моніторингу та прогнозу інформаційно-аналітичного управління.

У 2010-2011 роках працювала асистентом на кафедрі педагогіки та психології в Київському економічному університеті ім.. Вадима Гетьмана.

З 2014 року Голова правління громадської організації «Спільна країна» та член Громадського Люстраційного комітету.

На даний час я є головою комісії з громадської безпеки та взаємодії з районними підрозділами та батальйонами ГУ МВС України в м. Києві в Громадській раді при ГУ МВС України в м. Києві.

А також мене обрано Секретарем Громадської ради при КМДА.

Разом з багатьма небайдужими людьми ми домоглися прийняття Законів «Про очищення влади» та «Про відновлення довіри до судової системи». Завдяки цим законам ми не допустили до керівних посад поплічників В. Януковича які знову намагалися очолили керівні посади у Вищих спеціалізованих судах.

Зараз з групою таких же відданих патріотів намагаємося переконати Президента погодитися на повне оновлення суддівського корпусу, а не просто переатестацію суддів. Всі ми знаємо, що серед суддів, прокурорів та міліціонерів дуже багато порядних людей, і вони не бояться пройти перенабір.

Я проживаю в районі, в якому балотуюся кандидатом до Київської міської ради і тому прекрасно знаю, які проблеми турбують його мешканців.

Мені небайдужа доля мого району, мого міста, моєї країни і тому я активно займаюся громадською діяльністю та приймаю участь у волонтерському русі по забезпеченню потреб нашої армії.

Разом з молодими та освіченими членами партії Демократичний Альянс я буду прикладати максимум зусиль, щоб зробити наш район та Київ в цілому комфортним містом для його мешканців, та разом з вами ми будемо робити його цивілізованим європейським містом. Я вважаю, що кожен небайдужий киянин має перейматися долею свого міста. Ми повинні піклуватися про те яке місто ми залишимо своїм дітям.

Як мама трьох дітей я хочу: щоб Солом’нський район залишався як і раніше найбільш зеленим районом у столиці, щоб не знищувалися парки та сквери, щоб наші діти мали сучасні дитячі майданчики, які встановлюються перед виборами, а щоб це було обов’язковою програмою розвитку нашого району. Хочу, щоб люди похилого віку не відчували себе зайвими і нікому не потрібними. Хочу щоб рівень безробіття, серед мешканців району знижувався.

Першочерговими завданнями для себе вбачаю:
1. Лобіювання інтересів громади Солом’янського району усіма законними способами.
2. Забезпечення громадського контролю використання місцевого бюджету.
3. Створення конкурентного ринку житлово-комунальних послуг. Ми не повинні переплачувати монополістам!
4. Допомога будинкам з ОСББ, яка буде стимулювати інших до створення об’єднання у своєму будинку.
5. Створення умов для здешевлення життя жителів району (колективні закупівлі, співпраця з фермерами та селянами).
6. Заохочення бізнес-активності, створення умов для розвитку малого та середнього бізнесу.
7. Співпрацю з громадськими та галузевими об’єднаннями підприємців для вирішення нагальних потреб району.
8. Перехід до адресної компенсації вартості проїзду замість пільг.
9. Збільшення допомоги малозабезпеченим родинам та родинам військовослужбовців з місцевого бюджету.
10. Створення хоспісів для тяжкохворих та літніх людей, які потребують особливого догляду.

Я обіцяю прикласти максимум зусиль, щоб покращити умови проживання в нашому районі та в нашому місці. Ми того варті.

e-mail: [email protected]
FB: https://www.facebook.com/profile.php?id=100004504176142

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.