Київ

місто

Вибори 2015

Андрiй Данилюк

102 округ

Народився i вирiс у Солом`янському районi м. Києва. Навчався у Полiтехнiчному Лiцеї НТУУ “КПI”, де i почав займатися наукою у академiчному сенсi. Пiзнiше продовжив навчання у НТУУ “КПI”. Пiсля закiнчення унiверситету заснував з однодумцями громадську некомерцiйну органiзацiю, що функцiонує за принципами самоврядування i об`єднує науковцiв та талановитих людей країни. Незалежна самоврядована структура дає можливiсть колективно генерувати та впроваджувати новi iдеї та вирiшувати проблеми, не залучаючи комерцiйнi органiзацiї або спонсорську допомогу.
Вiрю, що ця модель може бути поширена i для покращення життя у нашому мiстi.

Завжди вiдкритий для дiалогу: [email protected]

Для мене дуже важливим є розвиток самоврядування для колективного вирiшення житлових питань на рiвнi дому, двору, району. Можливiсть кожного мешканця долучитися до робочої групи з вирiшення проблем у своєму районi, проконтролювати роботу вiдповiдного комiтету Київради та у будь-який час отримати звiт щодо вирiшення проблеми.

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.