Київ

місто

Вибори 2015

Василь Бартовщук

100 округ

АВТОБІОГРАФІЯ

Народився 26 грудня 1982 року в с. Попільня Житомирської області у сім’ї учителів.

Після закінчення загальноосвітньої школи вступив до Київського національного лінгвістичного університету. У студентські роки, розуміючи важливість політичної ситуації у країні, брав участь у подіях Майдану 2004-2005 років. Після закінчення університету отримав дипломом спеціаліста німецької філології, після чого встиг попрацювати як в державних освітніх установах вчителем німецької мови, так і в приватних компаніях перекладачем.

У 2013-2014 рр. брав участь у подіях Майдану (фінансова допомога, допомога з продуктами для мітингувальників, надання житла, душу, харчування приїжджим, участь у Автомайдані, поїздки до Межигір’я).

У 2014-2015 рр. допомагав бійцям АТО (фінансово та речами), також перекладав статті європейськими мовами про події в Україні, поширюючи закордон правдиву інформацію, боровся з фейками, перекладав на німецьку мову тексти бізнес проектів зі створення мережі реабілітаційних центрів для бійців АТО та інші проекти зі збору коштів для допомоги нашій армії.

Як член консультативно-дорадчого органу «Прозорий електронний контроль» при контактному центрі 1551 спрямовую свої зусилля на боротьбу з проблемами міста та свого рідного Солом’янського району зокрема, де проживаю вже більше 15 років. Хоча розумію, що місто стане лише тоді зручним та комфортним для його мешканців, коли вони матимуть вплив на його розвиток і візьмуть на себе частину відповідальності.

Тому з отриманням мандата депутата Київради сконцентрую свої зусилля на таких напрямках:
– запровадження інструментів місцевої демократії – мешканці повинні мати право брати участь у обговореннях проектів рішень, які пропонуються місцевою владою;
– впровадження бюджетів участі – саме громада повинна визначати пріоритетні статті видатків, об’єкти для фінансування на конкретних територіях у межах спеціально виділеної частини місцевого бюджету;
– організаційна та ресурсна підтримка самоорганізованих спільнот;
– реалізація пілотних проектів з передачі в оперативне управління парків та скверів, міських закладів громадським організаціям.

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.