Львів

місто

Зробити внесок

Стати волонтером

ВИБОРИ 2015

Перший номер

Перший номер списку. Доктор технічних наук.

Заступник директора Фізико-механічного інституту ім. Г.В. Карпенка.

Громадська сфера:

Один із засновників та співучасників відродження Національної скаутської організації “Пласт” в Україні (1989-1990 рр.). Голова Пласту м. Львова (1992-94 рр.).

Керівник міжнародних проектів та президент неурядової громадської організації “Європейський діалог” (з 1999 року). Автор ідеї, організатор та керівник чотирьох міжнародних волонтерських проектів (Україна-Польща-Німеччина-Литва-Білорусь) (2007-2009 рр.)

Тренер та співорганізатор Української Школи Лідерів – найбільшого громадського проекту з підготовки молодих громадсько-політичних лідерів з усієї України (1999-2000 рр.).

Засновник і лідер першого та найбільшого у м. Львові Кіноклубу (1997-2015 рр.)

Інтелектуально-культурницька сфера:

Ініціатор і головний редактор сайту “Простір кіно”

Режисер документальних фільмів “Симфонія радості” (2012 р.) та “Народження лідера” (2013)

Співзасновник (1998 р.) та віце-президент (1998-2009 рр.) Львівської обласної Ліги інтелектуальної творчості: інтелектуальні ігри (“Що? Де? Коли?”, “Брейн ринг”), мистецькі форуми, виставки, пленери.

Лауреат поетичних конкурсів, автор публікацій у періодиці (Українська правда, Простір кіно)

Політична сфера:

Член Політради Студентського Братства м. Львова (1990-1994 рр.), учасник студентських голодувань «на граніті» у 1990 і 1992 рр.

Учасник революції 2013-14 рр. Член Комітету Майданів Львівщини. Ініціатор створення Комітету Сприяння Армії (2014 р.).

Має дві вищі освіти (фізика та кінознавство). Понад 20 років працює у Фізико-механічному інституті ім. Г.В.Карпенка НАН України.

Лауреат Премії Національної академії наук ім. Г.В. Карпенка (2014), лауреат Премії Кабінету Міністрів для молодих учених (2007 р.), лауреат Премії Національної Академії Наук для молодих учених (2006 р.). Автор понад 130 наукових публікацій.

Мешкає у Львові.

ВИБОРИ 2015

Наші кандидати

Представників немає.

Зробити внесок

Стати волонтером

ГОЛОВНЕ

Виборча програма

Більшість громадян нашої країни проживають у містах. Тут народжуються наші діти, тут ми навчаємося в школах та університетах, тут ми знаходимо першу роботу, створюємо наші родини, працюємо та йдемо на пенсію.

Більшу частину життя ми проводимо саме в них. Тому зробити місто зручним для людини – наш головний пріоритет. Ми віримо, що кожен мешканець міста незалежно від віку, статі, національності, віросповідання чи рівня доходів має почувати себе в місті комфортно та безпечно.

Повага до людини, її гідності, прав і свобод має стати фундаментом подальшого розвитку наших міст і забезпечити представнику громади вплив на своє місто. Він, а не чиновник чи політик, є джерелом влади.

Повага до людини, її гідності має лягти в основу міської архітектури, громадських просторів, інфраструктурних рішень, оновленої транспортної системи, медичних та освітніх послуг, екологічних заходів міста.

Політика для нас – це інструмент для змін. Аби їх здійснити ми об’єднуємо порядних, професійних людей у партію ДЕМАЛЬЯНС і ведемо їх на вибори.

Завантажити програму

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.