Львів

місто

Вибори 2015

Христина Фогел

26 округ

АВТОБІОГРАФІЯ

Народилася 11 грудня 1989 року в місті Мукачево, Закарпатської області, де виросла і закінчила школу з відзнакою.

У 2006 році поступила до Львівського Національного Університету ім. І. Франка на факультет міжнародних відносин, де здобула диплом магістра по спеціальності політолог-міжнародник, перекладач.

У студентські роки працювала в ГО «Центр «Молода дипломатія», яка займалася організацією та проведенням міжнародних студентських обмінів, семінарів та конференцій. Зокрема протягом 2008-2009 років була координатором програми студентських обмінів International Week (міжнародний тиждень).

У 2008-2009 роках навчалася у школі Німецького та Австрійського права, які проводили на юридичному факультеті ЛНУ ім. І.Франка за підтримки Німецього фонду з міжнародної правової співпраці.

З 2011 року є аспірантом факультету міжнародних відносин ЛНУ ім. І. Франка

Протягом 2013-2014 років навчалася в аспірантурі Університету Антверпена (Бельгія), де здійснювала дослідження в рамках освітньої програми Backis.

У 2015 році закінчила навчання на правничому факультеті Інституту до університетської та післядипломної освіти ЛНУ ім.І. Франка та отримала диплом бакалавра по спеціальності юрист.

Вільно володію англійською, німецькою та польською мовами.

З 2013 року є співвласником туристичної фірми, зі світовим ім’ям «TUI Турагенція», що успішно працює вже 3-й рік, та вже у перший рік свого існування у підсумку продажів за 2013 рік отримала відзнаку відкриття року від грецького туроператора «Музенідіс Тревел».

З 2014 року є активним членом ГО «Агенції Європейських інновацій», що займається розширенням співробітництва між Україною та ЄС у сфері ІКТ, поновлюваних джерел енергії, сільського господарства, охорони здоров’я, науково-дослідній сфері в рамках 7РП/ГОРИЗОНТ2020 та інших програм ЄС.

Одружена.

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.