Харків

місто

Вибори 2015

Володимир Куценко

8 округ

Учасник АТО. Має досвід контрольно-ревізіонної та управлінської роботи.

Своєю метою в міській раді бачить підвищення життєвого рівня харків’ян за рахунок руйнування корупційних схем, розвиток страхової медицини з урахуванням компенсацій для пенсіонерів та інвалідів. Вважає, що необхідно знизити податкове навантаження на підприємців, а також створити умови для розвитку промислових підприємств, для працевлаштування харків’ян на гідних умовах та з гідним рівнем оплати праці. Окрему увагу приділяє контролю екологічної безпеки та якості продуктів харчування.

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.