Харків

місто

Зробити внесок

Стати волонтером

ВИБОРИ 2015

Перший номер

Надія є досвідченим громадсько-політичним діячем та має досвід стажування в Європарламенті, в міській раді Тріра (Німеччина), знає як втілювати практичні рішення в місті на прикладі міст Швеції.

“Харків – місто можливостей. Я бачу свій обов’язок в тому, щоб захистити право кожного на освіту, гідну роботу, на можливість жити в безпечному європейському місті. В місті громадян, що прагнуть жити в цивілізованій країні. Наше майбутнє – це високі стандарти освіти, добробут, європейські інвестиції та перспективні робочі місця. Час жити гідно!”

АВТОБІОГРАФІЯ

Я, Савинська Надія Олександрівна, народилася 10 лютого 1987 року в місті-герой Керч Автономної Республіки Крим.

Громадянка України. Громадянства іншої держави не маю.

На території України проживаю від дня народження.

Відомості про освіту:

У 2004 р. закінчила ЗОШ І-ІІІ ступенів № 24 м. Керч АР Крим.

У 2009 р. закінчила ХНПУ імені Г.С. Сковороди та отримала диплом магістра біології з відзнакою.

У 2013 р. захистила дисертацію на тему: «Аутекологічні особливості та консортивні зв’язки модельних видів мухоловок трансформованих територій Північно-Східної України».

Маю ступінь кандидата біологічних наук зі спеціальності 03.00.16 екологія та більше 25 наукових публікацій.

Відомості про трудову діяльність.

З 2009 викладач кафедри зоології ХНПУ імені Г.С. Сковороди, звідки вступила в аспірантури з відривом від виробництва, а після закінчення була знов прийнята на посаду викладача кафедри зоології.

Відомості про громадську та спортивну роботу:

Займалася такими видам спорту як спортивний туризм, настільний теніс, волейбол, кульова стрільба, баскетбол, спортивне орієнтування, бадмінтон. Маю ІІІ розряд з баскетболу, І розряд із настільного тенісу та спортивного туризму.

У березні 2007 року проходила стажування у Харківській обласній державні адміністрації.

З 2008 року очолювала Спілку студентів та молоді ХНПУ імені Г.С. Сковороди. У 2009 р. була призначена на посаду секретаря Обласної Ради з питань молодіжної політики при ХОДА та обрана Членом Правління ВСР при Кабінеті Міністрів України від Харківської області.

Двічі отримувала стипендію Президента України за видатні показники в навчанні, спортивній та громадській діяльності.

2007 р. – переможниця конкурсу «Кращий студент м. Харкова. 2008 р. – лауреат обласного конкурсу «Молодіжний лідер року» у номінації «Волонтер» та переможець конкурсу «Вища школа Харківщини – кращі імена» в номінації «Лідер студентського самоврядування».

У 2010 р. навчалася у Академії політичної освіти від ВМГО «Демократичний альянс» та серії тренінгів «Нові змісти – нової країни».

У 2011 р. навчалася на курсах “Effective Communication in Politics” (Robert Schuman Institute) в Будапешті.

У вересні 2013 р. взяла участь у серії тренінгів «Аналіз державного бюджету».

У жовтні 2013 р. взяла участь у тижневому стажуванні в м. Трір (Німеччина) на тему «Соціальна політика і культура».

З 2010 р. член ВМГО «Молодь Демократичного альянсу» та з 2011 р. член політичної партії «Демократичний альянс».

Незаміжня.

Судимостей не маю.

Життєве гасло: «Почни з себе – зміни країну».

ВИБОРИ 2015

Наші кандидати

Представників немає.

Зробити внесок

Стати волонтером

ГОЛОВНЕ

Виборча програма

1

БІЛЬШІСТЬ ГРОМАДЯН НАШОЇ КРАЇНИ ПРОЖИВАЮТЬ У МІСТАХ. ТУТ НАРОДЖУЮТЬСЯ НАШІ ДІТИ, ТУТ МИ НАВЧАЄМОСЯ В ШКОЛАХ ТА УНІВЕРСИТЕТАХ, ТУТ МИ ЗНАХОДИМО ПЕРШУ РОБОТУ, СТВОРЮЄ­МО НАШІ РОДИНИ, ПРАЦЮЄМО ТА ЙДЕМО НА ПЕНСІЮ.

Більшу частину життя ми проводимо саме в них. Тому зробити мiсто зручним для людини – наш головний пріоритет. Ми віримо, що кожен мешканець міста незалежно від віку, статі, національності, віросповідання чи рівня доходів має почувати себе в місті комфортно та безпечно.

Політика для нас – це інструмент для змін. Аби їх здійснити ми об’єднуємо порядних, про­фесійних людей у партію «ДЕМАЛЬЯНС» і веде­мо їх на вибори.

Повага до людини, її гідності, прав і свобод має стати фунда­ментом подальшого розвитку наших міст і забезпечити пред­ставнику громади вплив на своє місто. Він, а не чиновник чи по­літик, є джерелом влади.

ПОВАГА ДО ЛЮДИНИ, ЇЇ ГІДНОСТІ МАЄ ЛЯГТИ В ОСНОВУ МІСЬКОЇ АРХІТЕКТУРИ, ГРОМАДСЬКИХ ПРОСТОРІВ, ІНФРАСТРУКТУРНИХ РІШЕНЬ, ОНОВЛЕНОЇ ТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ, МЕДИЧНИХ ТА ОСВІТНІХ ПОСЛУГ, ЕКОЛОГІЧНИХ ЗАХОДІВ МІСТА.

РОЗДІЛ 1. МІСТО ДЛЯ ЛЮДЕЙ

1.1. Мешканці міст мають отримати вплив на розвиток міста та взяти за нього відповідальність

1.2. Харків має стати безбар’єрним

1.3. Харків має стати дружнім до родини

1.4. Нові підходи до міського простору

1.5. Міська забудова та повернення довіри

ХАРКІВ ПОТРЕБУЄ НОВОГО СПІЛЬНОГО БАЧЕН­НЯ СВОГО РОЗВИТКУ. ЦЕ БАЧЕННЯ МАЄ СТАТИ УГОДОЮ ГРОМАДИ, БІЗНЕСУ ТА ОРГАНІВ МІСЦЕ­ВОЇ ВЛАДИ ЩОДО ТОГО СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ МІ­СТА.

Першочергові кроки:

1.6. Право на об’єктивну інформацію

МИ ПЕРЕКОНАНІ, ЩО РОЗВИТОК МІСТА, ЗРУЧНОГО ДЛЯ ЛЮДИ­НИ, БЕЗПОСЕРЕДНЬО ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ВИКОРИСТАННЯ ТВОРЧОГО ТА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО ПОТЕНЦІАЛУ ЙОГО МЕШКАНЦІВ, ЗОКРЕМА ЧЕРЕЗ СТВОРЕННЯ ТВОРЧИХ ІНДУСТРІЙ.

РОЗДІЛ 2. РОЗУМНЕ МІСТО

2.1. Належні умови для здобуття освіти

2.2. Стимулювання розвитку креативних індустрій

2.3. Розумний підхід до використання енергії

2.4. Розумний підхід до громадського транспорту

2.5. Розумні муніципальні дороги

ЗАДОВОЛЕННЯ СУЧАСНИХ ПОТРЕБ НЕ ПОВИННО ПІДРИВАТИ МОЖЛИВО­СТЕЙ МАЙБУТНІХ ПОКОЛІНЬ. МІСТА, ЗРУЧНІ ДЛЯ ЖИТТЯ, ПОВИННІ ПОДБАТИ ПРО ГАРМОНІЙНЕ ПОЄДНАННЯ ЕКОНОМІЧНИХ І СОЦІАЛЬНИХ ПОТРЕБ ГРО­МАДИ З МЕТОЮ ПОСТІЙНОГО ВІДНОВЛЕННЯ І ЗБЕРЕЖЕННЯ ДОВКІЛЛЯ.

РОЗДІЛ 3. ЗЕЛЕНЕ МІСТО

КРАЩІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ РІВНЯ КОМФОРТУ ТА БЕЗ­ПЕКИ В МІСТАХ, ТАКОЖ, ЗНАЧНОЮ МІРОЮ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД СТВО­РЕННЯ НАЛЕЖНИХ УМОВ ДЛЯ ВЕДЕННЯ БІЗНЕСУ.

РОЗДІЛ 4. ЗАМОЖНЕ МІСТО

4.1 Конкурентне середовище

4.2. Заохочення бізнес-активності та стимулювання малого та середнього бізнесу

БЕЗПЕКА – ОДНА З БАЗОВИХ ПОТРЕБ ЛЮДИНИ ТА ХАРАКТЕРИСТИК МІСТ, ЗРУЧНИХ ДЛЯ ЖИТТЯ. ПРАГНУЧИ СТВОРИТИ ДЛЯ ЛЮДИНИ БЕЗПЕЧНИЙ ПРОСТІР У МІСТАХ, МИ ВИСТУПАЄМО З КІЛЬКОМА ІНІ­ЦІАТИВАМИ, ЗОКРЕМА:

РОЗДІЛ 5. БЕЗПЕЧНЕ МІСТО

5.1. Запровадити комплексні міські цільові програми «Безпечний простір для дитини»

5.2. Забезпечення сучасною технікою пожежно-рятувальних частин

Ми виступаємо за невідкладне придбання необхід­ної техніки, в тому числі за рахунок бюджету гро­мади, аби попередити невиправдані людські втрати

5.3. Поетапне оновлення та ремонт зношених інженерних мереж міст

Зношеність систем тепло- і водопостачання, місь­кої каналізації в українських містах складає від 30% до 70%. Постійні аварії, підмиви та провали несуть загрозу для життя та здоров’я людини. Ми висту­паємо за те, що оновлення та ремонт інженерних мереж став одним з пріоритетів капітальних видат­ків у бюджетах громад

5.4. Перевірка готовності міст до надзвичайних ситуацій та загроз військового характеру

Для цього необхідно здійснити:

Також, ми підтримуємо створення муніципаль­ної поліції.

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.