Харків

місто

Вибори 2015

Руслан Бєдов

61 округ

Руслан разом з друзями заснував власну справу по проектуванню і монтажу систем альтернативного опалення. Одна з болючих проблем сучасного Харкова – це застаріла система централізованого опалення. Корумповане управління, висока ціна на газ і нераціональне використання енергоносіїв – ті виклики, перед якими опинилося сучасне суспільство.

“Пропоную на місцевому рівні розробити програму по залученню інвестицій на впровадження альтернативних систем опалення для багатоквартирних будинків і комунальних закладів, а також утеплення їхніх фасадів. Це забезпечить економію коштів та дозволить реконструювати теплову інфраструктуру міста і створить додаткові робочі місця.”

АВТОБІОГРАФІЯ

Я, Бєдов Руслан Володимирович, народився 15 серпня 1979 року, в селищі Диканька, Полтавської області.

Громадянин України.

Відомості про освіту:

З 1994 по 1997 рр. – навчався в Полтавському професійно-технічному училищі № 23 за спеціальність газоелектрозварювальник.

З 2005 по 2008 рр. – навчався в Полтавському державному педагогічному університеті імені Короленка за спеціальністю методика викладання історії в середній школі.

Відомості про трудову діяльність:

З 04.2006 року  по 08.2009 рік – працював мастером цеху шовко-трафаретного друку у видавництві «Кросроуд»;

З 10.2009 року  по 08.2014 рік – приватний підприємець. Займався проектуванням і монтажем систем альтернативного опалення.

З 10.2014 року по 06.2015 рік – кредитний інспектор в ПАБ А-Банк.

Зараз тимчасово не працюю.

Відомості про громадську роботу (в тому числі на виборних посадах): на виборчих посадах не перебував.

Партійність: безпартійний

Відомості про наявність чи відсутність представницького мандату:

Представницький мандат відсутній.

Відомості про наявність чи відсутність судимості: відсутня.

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.