Харків

місто

Вибори 2015

Олексій Ведмідський

49 округ

Народився і виріс в Харкові. Життєвий принцип: “Якщо щось не подобається – бери і роби краще”. Коли була загроза безпеці нашого міста, одним з перших прийшов добровольцем до нового, позбавленого корупційної хвороби, підрозділу міліції, який став на захисті громадян і країни. З тієї ж причини йде до міськради. Має великий досвід громадської роботи, брав участь в декількох десятках проектів, у тому числі міжнародних. Стажувався у США, Німеччині, Польщі. Сфери інтересів – вирішення екологічних проблем, забезпечення безпеки громадян. Учасник АТО, член громадської організації «Зелений фронт». За фахом вчитель біології, еколог. Вважає, що Харків вартий бути європейським містом 21-го сторіччя.

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.