Харків

місто

Вибори 2015

Дар’я Говорун

48 округ

Неодноразово брала участь у Всеукраїнських та міжнародних науково-практичних конференціях. З 30 вересня по 2 жовтня 2015 року бере участь в осінній правовій школі “Допомога правничим школам з просування прав людини”, що проводиться від імені Координатора ОБСЄ в Україні.

Свою діяльність у Харківській міській раді планує направити на вирішення проблем, пов’язаних із боротьбою з корупцією, підтримкою малого і середнього бізнесу. Окрема увага приділяє підтримці молодих фахівців та незаангажованості їх працевлаштування.

Життєве кредо: “Дію, а значить живу!”

АВТОБІОГРАФІЯ

Я, Говорун Дар’я  Миколаївна, народилася 5 серпня 1987 року, в с. Циркуни, Харківського району, Харківської області.

Громадянство – громадянин України.

Відомості про освіту:

З 1994 по 1996 рр. – навчалася у Циркунівській середній школі.

З 1996 по 2004 рр. – навчалась у ЗОШ № 143 Московського району м. Харкова.

3 2004 по 2009 рр. навчалася в Національній академії України імені Ярослава Мудрого на факультеті підготовки кадрів для органів юстиції, бюджетна форма навчання, староста групи.

2008 року отримала базову вищу освіту за напрямом підготовки «Право» та здобула кваліфікацію бакалавра юриста. Диплом з відзнакою.

У 2009 році продовжила навчання та отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» та здобула кваліфікацію юриста. Диплом магістра з відзнакою.

З жовтня 2010 по вересень 2013 рр. навчалася в аспірантурі Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» з відривом від виробництва (на підставі контракту), за спеціальністю 12.00.09 – кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність.

Відомості про трудову діяльність:

З 10.07.2009 року  по 05.08.2009 рік судовий розпорядник відділу забезпечення діяльності судової палати № 1 Харківського апеляційного адміністративного суду.

З 05.08.2009 року по 17.03.2010 рік помічник судді відділу забезпечення діяльності судової палати № 2 Харківського апеляційного адміністративного суду.

З 01.04.2010 року по 30.09.2010 рік юрист в ТОВ «Юридична компанія Майстер Консалт».

З жовтня 2013 року і на цей час займаю посаду асистента кафедри кримінального процесу Національного юридичного університету України імені Ярослава Мудрого.

Посада, місце роботи (заняття):

Асистент кафедри кримінального процесу Національного юридичного університету України імені Ярослава Мудрого.

Відомості про громадську роботу (в тому числі на виборних посадах):

На виборчих посадах не перебувала

Партійність: Політична партія ДемАльянс

Відомості про наявність чи відсутність представницького мандату: представницький мандат відсутній.

Відомості про наявність чи відсутність судимості: відсутня.

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.