Харків

місто

Вибори 2015

Максим Кокшаров

43 округ

Безпосередній учасник бойових дій в м. Волноваха. Нагороджений почесними відзнаками МВС “За відвагу в службі”, “За безпеку народу”.

Мета Максима – подолання корупції в правоохоронних органах, контроль місцевої громади за роботою усіх владних структур та прозорість дій усіх гілок влади. Прагне створити в шкільних закладах організації військово-патріотичного виховання молоді, розвивати історичну, духовну і фізичну  культуру у молодого покоління, а також боротися з наркоманією і алкоголізмом.

АВТОБІОГРАФІЯ

Я,Кокшаров Максим  Миколайович, народився 18.02.1976 р. с.Ангасяк Дюртюлінського району, Башкірія, РСФСР.

Громадянин України.

Відомості про освіту:

З 1983 р. по 1993 р. – ХЗОШ 67 Ленінського р-ну м.Харкова

З 1993 р. по 1997 р. – НТУ “ХПІ”, машинобудівний факультет,освіта базова вища,бакалавр.

Відомості про трудову діяльність:

З 2007 р. по 2014 р. – ПАТ”Завод ім.Фрузе” – слюсар-сантехник, слюсар по ремонту газового обладнання.

З 2014 р. – командир взводу батальону патрульноі служби міліціі особливого призначення “Харків-1″, учасник бойових дій, брав безпосередню участь в АТО, м.Волноваха, маю почесні нагороди МВС:” За безпеку народу “,” За відвагу в службі “.

Посада, місце роботи (заняття): командир взводу БПСМОП “Харків-1”

Відомості про громадську роботу (в тому числі на виборних посадах): немає.

Партійність: безпартійний.

Відомості про наявність чи відсутність представницького мандату: немає.

Відомості про наявність чи відсутність судимості: не судимий.

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.