Харків

місто

Вибори 2015

Костянтин Дмитріашвілі

4 округ

Двадцять років працював ювеліром-модельєром в декількох великих ювелірних фірмах. Приймав участь в міжнародних ювелірних виставках та неодноразово мав нагороди та відзнаки. Коли весною 2014 року виникла потреба в захисті країни та рідного міста без вагань вступив до лав батальйону “Харків – 1”. Зараз займається воєнною підготовкою ГО “Самооборона” Харкова.

“У міській раді першочергово вважаю за потрібне боротися за прозорість і чесність в розподілі міського бюджету та подолання корупційних схем”.

Життєве кредо: “Честь вище за все”.

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.