Харків

місто

Вибори 2015

Сергій Трунов

29 округ

Народився на Луганщині в м.Лутугіне. Навчався в ХНАДУ на факультеті управління та бізнесу. Продовжує навчання для отримання фаху магістра з будівництва автомобільних доріг та аеродромів. Має управлінський досвід та досвід громадської діяльності. Допомагав вимушеним переселенцям зі сходу України. Сергій бачить чіткий шлях до впевненого майбутнього, тому, щоб досягти своєї мети, балотується до Харківської міської ради.

АВТОБІОГРАФІЯ

Я Трунов Сергій Олександрович, народився 27 лютого 1986 року в м.Лутугіне, Лутугінського р-ну, Луганської області, Україна.

Громадянин України.

Відомості про освіту:

В 1993 р. – вступив до середньої школи, яку закінчив у із золотою медаллю.  В школі вивчав англійську мову.

З 2003 р. по 2008- навчався у Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті на факультет управління та бізнесу за спеціальністю економіка підприємства.

З 2014 р. – повторно вступив до Харківського національного автомобільно-дорожнього університету на дорожньо-будівельний факультет за спеціальністю будівництво автомобільних доріг та аеродромів, здобуваю кваліфікацію магістра з будівництва.

В 2004 р. – вступив на військову підготовку при інституті танкових військ, яку закінчив здобувши звання молодший лейтенант 5 серпня 2007 року, прийнявши військову присягу.

Відомості про трудову діяльність:

З березня 2006р. по грудень 2006р. – працював продавцем непродовольчих товарів відділу роздрібної торгівлі, ДП «Юнітрейд-Світ».

З березня 2009р. по листопад 2009р. – працював інженером з маркетингу ЦПЗ №13, УДППЗ «Укрпошта».

З листопада 2009р. по березень 2011р. – працював менеджером з питань регіонального розвитку, ТОВ «УкрАгроЛіз».

З березня 2011р. і дотепер – працюю інженером відділу з ремонту, експлуатаційного утримання автомобільних доріг, штучних споруд та безпеки руху, в Службі автомобільних доріг у Харківській області. Під час перебування в лавах Служби автомобільних доріг працював на різних посадах.

Відомості про громадську роботу (в тому числі на виборних посадах): на виборчих посадах не перебував.

Партійність: безпартійний.

Склад сім’ї:

Батько – Трунов Олександр Васильович, народився 1960 року, в м. Макєєвка, Донецької області.

Мати – Трунова Світлана Григорівна народилась в с.Леніна, Луганської області.

Відомості про наявність чи відсутність представницького мандату: представницький мандат відсутній.

Відомості про наявність чи відсутність судимості: відсутня.

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.