Харків

місто

Вибори 2015

Сергій Прокопенко

2 округ

Випускник ХНУРЕ, має спеціальність “Якість, стандартизація та сертифікація”, IT-аналітик в компанії Intelliarts, член політичної партії ДемАльянс.

Довгий час провів у Львові, досліджуючи інноваційну екосистему міста, зараз отримує додаткову освіту з інновацій в УКУ. Вважає ДемАльянс  партією нового, європейського зразка, в якій головними цінністями є команда однодумців та моральні принципи, доєднався до  команди під час буремних подій 2014. Активіст та волонтер в eGovernment, вважає неоптимізовану структуру апарату управління та корупцію важливими проблемами.

“Впевнений, що необхідно працювати над розвитком інноваційної екосистеми в місті, розвитком  та підтримкою креативної економіки та ініціатив, які посилюють міжнародну інтегрованість Харкова.”

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.