Чернігів

місто

Зробити внесок

Стати волонтером

ВИБОРИ 2015

Кандидат на посаду міського голови

Перший номер в списку

АВТОБІОГРАФІЯ

Я, Андрійченко Ігор Володимирович, народився 06 лютого 1984 року у смт. Сосниця, Чернігівської області.

Громадянин України. Громадянства іншої держави не маю.

На території України проживаю з дня народження, з 06 лютого 1984 року.

У 2001 році закінчив Сосницьку середню школу ім. О.П. Довженка. В 2005 році закінчив Полтавський військовий інститут зв`язку, у 2006 році закінчив Харківський Національний Університет Радіоелектроніки.

Маю дві вищі освіти, військову і технічну.

Трудову діяльність розпочав у 2005 році на посаді командира взводу військової частини А1089. У 2006 році звільнився із Збройних сил. З 2007 по 2011 роки працював в АКБ «Укрсоцбанк» на посаді провідного інженера.

З 2011 року по 2013 рік займався журналістикою, співпрацюючи з Чернігівськими обласними та всеукраїнськими інформаційними Інтернет-ресурсами.

З 2011 року по теперішній час займаюсь підприємницькою діяльністю.

В листопаді – грудні 2012 року проходив стажування в Європейському парламенті.

Квітень 2014 – квітень 2015 – мобілізований в Збройні сили України, з них дев’ять місяців в зоні АТО.  Учасник бойових дій. Нагороджений відзнакою начальника Генерального штабу – «За досягнення у військовій службі» II-го ступеню.

Громадсько-політичною діяльністю займаюсь з 2008 року.

Член політичної парії ДемАльянс (Демократичний альянс) з 2011 року. Заступник Голови партії.

Склад сім’ї: дружина – Андрійченко Ольга Володимирівна, 05.07.1985р.н., син – Андрійченко Олександр Ігорович, 23.06.2014 р.н.

Адреса місця проживання: 14000, м. Чернігів, вул. Шевченка, 105

Контактний номер телефону (093) 118-44-38.

Судимість відсутня.

Декларація

ВИБОРИ 2015

Наші кандидати

Представників немає.

Зробити внесок

Стати волонтером

ГОЛОВНЕ

Виборча програма

Прозорість влади – для добробуту чернігівців

ДемАльянс іде у місцеву владу, щоб запустити процеси, які оздоровлять наше місто. Перш за все ми зробимо діяльність місцевої влади прозорою, а чиновників – підзвітними кожному з мешканців Чернігова.

Владі є що приховувати!

Під час виборів будь-яка влада намагається розказати, що вона займалася чимось корисним.

Але влада приховує те, чим вона НЕ займалася. Щоб це стало можливим, багато важливої інформації свідомо приховується від громади.

Скільки грошей витрачається на ремонт асфальту у вашому дворі?

Скільки грошей було використано школою чи дитячим садочком і на які цілі?

Яка частка витрат комунальних підприємств (наприклад,КП Новозаводське, Деснянське, Дільниця з благоустрою) надійшла на рахунки пов’язаних фірм?

Влада знає відповіді на ці та подібні питання. Але уникає прозорості, щоб залишатися безконтрольною. Там, де приховуються факти, з’являється місце для бездіяльності, корупції та популізму.

Ми маємо право знати:

ДемАльянс іде у місцеву владу, щоб запустити процеси, які оздоровлять наше місто. Перш за все ми зробимо діяльність місцевої влади прозорою, а чиновників – підзвітними кожному з мешканців Чернігова.

Це означатиме:

Для жителів мікрорайонів:

Для підприємців:

Для батьків та молодих сімей

Для пенсіонерів

Для студентів і молоді

Для водіїв, велосипедистів та пасажирів

Чиновники кожної хвилини мають відчувати контроль з боку громади. Разом з вами ми змусимо їх працювати над завданнями, важливими для нашого міста:

Ми вже працюємо:

ДемАльянс виграв суд щодо оскарження непрозорого, без участі громадськості і представників ЗМІ, рішення міськвиконкому  від 30 березня 2015 року про підвищення вартості проїзду у пасажирському транспорті міста Чернігова. Справа досі в касаційному провадженні.

ДемАльянс – єдина політична сила, яка подала судові позови щодо підкупу виборців під час останньої виборчої кампанії до ВР кандидатами Корбаном та Березенком. На жаль, суд не побачив злочину у діях обох кандидатів.

Ми започаткували проект контролю за якістю послуг пасажирських перевезень у місті Чернігові www.bus.cn.ua.

ДемАльянс з 2011 року допоміг сотням чернігівців не переплатити за закордонний паспорт корупційні платежі. Наразі під судом основна підозрювана в хабарництві в ДМС – Зеленчук В.П.

ДемАльянс разом з чернігівцями зупинили будівництво АЗС в приватному секторі Бобровиці та зупинили закриття філіалу дитячої лікарні на Ремзаводі.

Ми працюємо вже кілька років і будемо працювати далі разом з однодумцями по всій Україні. Проголосуйте за нас – і ми зможемо зробити більше, щоб перетворити Чернігів на місто щасливих людей.

З повагою,

Ігор Андрійченко та команда ДемАльянсу

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.