Черкаси

місто

Вибори 2015

Олександр Мороз

42 округ

АВТОБІОГРАФІЯ

Я, Мороз Олександр Олександрович, народився 8 травня 1980 року в м. Черкаси, Черкаської області.

Громадянин України. Громадянства іншої держави не маю.

На території України проживаю від народження.

Освіта:

 Трудова діяльність:

 Громадська активність :

Є членом громадської спілки «Черкаська асоціація ОСББ та ЖБК «НА ВАРТІ».

На загальних зборах делегатів від мешканців нашого мікрорайону, був обраний до комітету самоорганізації населення «Митниця». Відстоюю інтереси громади.

Сім’я:

Одружений. Маю трьох дітей.

Місце проживання:

Черкаси, вул. Героїв Дніпра 25, кв. 44.

Телефон мобільний: 067-472-52-67;

E-mail: [email protected]

Представницький мандат відсутній.

Не судимий.

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.