Черкаси

місто

Вибори 2015

Петро Наріжний

28 округ

АВТОБІОГРАФІЯ

Я, Наріжний Петро Іванович, народився 19 січня 1957 року в селі Копалино, Чусовського району Пермської області.

Громадянин України. Громадянства іншої держави не маю.

Освіта:

Трудова діяльність:

Сім’я:

Дружина – Наріжна Лідія Миколаївна; син – Наріжний Юрій Петрович, 1981 р.н.; дочка – Чорноморець (Наріжна) Валентина Петрівна, 1983 р.н.

Місце проживання:

Черкаси, вул. Петровського 20, кв. 21

Телефон мобільний: 095-273-73-42;

E-mail: [email protected]

Представницький мандат відсутній.

Не судимий.

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.