Бровари

Київська область

Вибори 2015

Андрій Саук

9 округ

АВТОБІОГРАФІЯ

Я, Саук Андрій Миколайович, народився 29 грудня 1981 року в м. Київ. Громадянин України. З народження безперервно проживаю на території України.

Освіта:

середня – загальноосвітня школа       №37 (м.Київ), закінчив у 1999 році з відзнакою;

вища – Київський славістичний університет, факультет економіки і менеджменту, спеціальність «фінанси», спеціаліст, закінчив у 2004р.

Трудова та громадська діяльність:

З 2001 по 2005 рік – голова профспілки студентів та аспірантів Київського славістичного університету.

З 2006 по 2008 рік  – фінансовий менеджер, пізніше заступник директора ТОВ «Домокон Плюс» (виготовлення металопластикових конструкцій).

З 2008 року і до цього часу – працюю в банку «Хрещатик» на посадах від головного економіста до начальника відділу.

З 2011 року і до цього часу – Голова Правління ОСББ «В.Симоненка, 2-А» (м.Бровари)

Сімейний стан: одружений, маю сина та доньку.

Партійність: безпартійний.

Представницького мандату не маю.

Судимості відсутні.

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.