Бровари

Київська область

Зробити внесок

Стати волонтером

ВИБОРИ 2015

Кандидат на посаду міського голови

АВТОБІОГРАФІЯ

Я, Саук Андрій Миколайович, народився 29 грудня 1981 року в м. Київ. Громадянин України. Постійно проживаю у Броварах з 2009 року.

Освіта:
середня – загальноосвітня школа   №37 (м.Київ), закінчив у 1999 році з відзнакою;
вища – Київський славістичний університет, факультет економіки і менеджменту, спеціальність «фінанси», спеціаліст, закінчив у 2004р.

Трудова та громадська діяльність:
З 2001 по 2005 рік – голова профспілки студентів та аспірантів Київського славістичного університету.
З 2006 по 2008 рік  – фінансовий менеджер, пізніше заступник директора ТОВ «Домокон Плюс» (виготовлення металопластикових конструкцій).
З 2008 року і до цього часу – працюю в банку «Хрещатик» на посадах від головного економіста до начальника відділу.
З 2011 року і до цього часу – Голова Правління ОСББ «В.Симоненка, 2-А» (м.Бровари)

Сімейний стан: одружений, виховую доньку та сина.
Дружина: Саук Катерина Миколаївна, народилась 3 квітня 1982 року, працює в Київському міському центрі народної творчості та культурологічних досліджень, завідувач відділу організації масових заходів.
Син: Саук Тимофій Андрійович, 2007 р.н. 
Донька: Саук Антоніна Андріївна, 2010 р.н.

Партійність: позапартійний. Представницького мандату не маю. Судимості відсутні.

Звернення Андрія Саука до броварчан

Добрий день! Мене звати Андрій Саук. Я балотуюсь на посаду міського голови Броварів. Дозвольте розповісти про себе і своє рішення зробити це місто таким же зручним і затишним, як я зробив наше подвір’я та висотний будинок на вул. Симоненка (ЖК «Купава»).

Саук Андрій DSC_0214

Хто я?

Мені 33 роки. Я з дружиною та двома дітьми мешкаю у Броварах. За мою активну позицію та організаторські здібності сусіди довірили мені управляти нашим 21-поверховим багатоквартирним будинком, де ми всі разом створили ОСББ. За освітою я економіст, також маю досвід роботи у сфері фінансів та маркетингу на керівних посадах. Нині працюю головним економістом у банку «Хрещатик» та головою ОСББ «В.Симоненка, 2А». На основі власного успішного досвіду консультую та мотивую людей з різних міст України брати управління будинками у свої руки, створювати ОСББ та налагоджувати ефективну роботу.

Саук Андрій DSC_0161

Що зробив?

За 1,5 роки обслуговування у нашому будинку ми замінили вхідні двері в під’їзді, встановили систему відеоспостереження і контролю доступу, відновили розмітку на парковці, замінили всі світильники загального користування на енергозберігаючі, на сходах встановили датчики руху, щоб заощаджувати енергію, виконали косметичний ремонт на всіх поверхах (штукатурка, фарбування стін, перекладка плитки), відновили роботу всіх вуличних ліхтарів у дворі, запровадили роздільний збір сміття, а нещодавно ще й створили канатний міні-парк та спортивний майданчик для дітей.

Саук Андрій DSC_0516

Чому йду в мери?

Я переконаний, що якщо ефективно розпоряджатись ресурсами громади, то у місті за досить короткий період часу можна навести лад. Головне – не красти. А також дуже важливо запитувати думку броварчан про те, які найбільш гострі питання – і вирішувати їх. А ще я вважаю, що мер міста повинен жити у Броварах, ходити пішки по вулицях, їздити на роботу на велосипеді, а не джипі, бути відкритим для людей. Бо зрештою мер – це не лише «господарник», це ще й лідер громади – який спілкується з мешканцями, знає їх потреби, сприймає цікаві ідеї та залучає найбільш активних до управління містом.

Саук Андрій DSC_0386

З ким я йду?

Я йду з командою «Демократичного альянсу», де об’єднався громадський актив Броварів. У нашій команді є архітектори, журналісти, ІТ-спеціалісти, керівники ОСББ, голови батьківських комітетів, молоді підприємці та активісти молодіжних організацій Броварів. Загалом 23 активних броварчанина балотуються разом зі мною до Броварської міської ради. Ми – нові, молоді та активні, ми ніколи не були у владі, але знаємо, як вона працює – бо у рамках громадського контролю ходимо на сесії, комісії, аналізуємо рішення та розпорядження, подаємо звернення, запити та пропозиції. Наш виборчий список очолює відомий у місті журналіст та активіст Аліна Дяченко.

ДА Команда 0

ДА Команда 3

ДА Команда 1

ДА Команда 2

Що я хочу?

Я прошу вас 25 жовтня прийти на місцеві вибори та підтримати мою команду – у бюлетені наша партія під номером №12 – а також проголосувати за мене. Ми плануємо зробити Бровари містом, зручним для пішоходів та велосипедистів, а не лише для автомобілів, містом сучасних парків та оригінальних зелених зон, містом відкритої влади та діалогу з громадою, містом інтелекту та інновацій, і найголовніше – містом ефективного ЖКГ – охайним, освітленим та безпечним. Більше про нашу виборчу програму та команду можна прочитати на сайті: da.brovary.org.

Обирайте майбутнє – голосуйте за команду, за яку не соромно!

Да номер у бюлетені

ВИБОРИ 2015

Перший номер

АВТОБІОГРАФІЯ

Я, Дяченко Аліна Олексіївна, народилась 16 вересня 1983 року у м. Бровари Київської області. Громадянка України, постійно проживаю на території України з моменту народження.

Відомості про освіту:

З 1990 р. по 2000 р. навчалась у середній школі №7 м. Бровари, яку закінчила із золотою медаллю.

З 2000 р. по 2006 р. навчалась в Інституті журналістики Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, який закінчила з дипломом з відзнакою.

 Відомості про трудову діяльність:

У 2002 році працювала у газеті «День» кореспондентом відділу політики.

У 2003 році працювала журналістом рубрики «Політика» Інтернет-видання «ProUA».

З 2004 по 2006 рік працювала редактором Інтернет-версії журналу «Книжник-review», а з 2007 року – редактором рубрики новин друкованої версії цього журналу.

З жовтня 2006 року по березень 2007 року працювала заступником головного редактора  та журналістом газети «Обрії Батьківщини» (Бровари).

У 2008 році працювала  кореспондентом у м. Бровари газети «Вісті. Інформація. Реклама», а також редактором стрічки новин та журналістом Інтернет-видання «Медіабізнес» (Київ)

 У 2009 році була заступником шеф-редактора та журналістом Інтернет-видання «Афіша-Бровари».

У 2010 році працювала редактором та журналістом інформаційного тижневика «Газета 7 днів» (Київська обл.)

У 2010-2011 роках працювала у Міжнародному фонді «Відродження» асистентом програми «Посилення впливу громадянського суспільства».

Посада, місце роботи (заняття):

З квітня 2011 року – працюю у броварській громадській організації «Прозоре суспільство» на посаді журналіста, а також є головним редактором броварського інтернет-видання «Маєш право знати» (http://brovary.pravo-znaty.org.ua).

Відомості про громадську діяльність:

З 2009 року – член броварської молодіжної громадської організації «Авангард Плюс».

З 2011 року – член броварської міської громадської організації «Прозоре суспільство».

З 2014 року – член громадської організації «Броварський народний контроль»

Член правління ОСББ «Незалежність 9» з 2009 року.

 Партійність: Член політичної партії „Демократичний Альянс”

Склад сім’ї: Батько – Дяченко Олексій Григорович, народився 19 лютого 1955 року у м. Мукачево Закарпатської обл.; Мати – Дяченко Тетяна Миколаївна, народилась 23 серпня 1957 року у м. Сімферополь, АР Крим; Брат – Дяченко Максим Олексійович, народився 29 листопада 1980 року у м. Бровари.

Незаміжня.

Судимості відсутні.

Представницького мандату не маю.

ВИБОРИ 2015

Наші кандидати

Представників немає.

Зробити внесок

Стати волонтером

ГОЛОВНЕ

Виборча програма

DABro_program

Читати повний текст програми

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.