Зробити внесок

Вибори 2015

Обухів

Реквізити виборчого фонду Обухівської міської організації політичної партії “Демократичний Альянс”

Отримувач: ОМО ПП ДЕМОКРАТИЧНИЙ АЛЬЯНС

ЄДРПОУ/ДРФО: 39696445

р/р: 26426053100065

МФО: 321842

Назва банку: Київське ГРУ ПАТ КБ “Приватбанк”

Призначення платежу: добровільний внесок Іванова Івана Івановича (01.01.1990 р.н., адреса м.Обухів, вул.Гагаріна, 1) до виборчого фонду ОМО ПП Демократичний Альянс


Обмеження:

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.