Київ

місто

Вибори 2015

Олесь Ковальчук

90 округ

Ковальчук Олександр Іванович (нар. 25 лютого 1969 року, Луцьк) – відомий український журналіст, громадський діяч, один із засновників Незалежної медіа-профспілки журналістів України.

 Освіта

У 1994 році закінчив факультет філології Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова.

У 2001 році прослухав курс політичного маркетингу та електоральних технологій у Вищій школі соціології при Інституті соціології НАНУ, у 2003 році – проект реструктуризації підприємств Європейського Союзу, у 2004 році навчався в Національній академії державного управління при Президентові України (курс «Управління проектами»).

Професійна та громадська діяльність

У 1989-1993 роках працював учителем української мови та літератури СШ №184 м. Києва, референт відділу проблем мови і освіти Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка.

З 1993 року на запрошення керівництва Держтелерадіо України перейшов працювати в медіасферу. Пройшов шлях від редактора до завідувача редакції аналітичних програм на УТ-1. У 2001 році відкрито виступив проти аморальної діяльності керівництва Національної телекомпанії України та був незаконно звільнений з посади. 9 місяців відстоював свою принципову позицію у суді, і вигравши справу, був поновлений на роботі за рішенням суду. Здобувши перемогу, звільнився за власним бажанням. Це був один з перших випадків протесту журналістів проти утисків ЗМІ в нашій державі та успішного відстоювання права українських медійників на професійну діяльність.

У 2001-2002 роках сприяв отриманню ліцензії на регіональне мовлення телевізійного каналу «ТОНІС», започаткувавши і очоливши інформаційно-аналітичну службу. Через незгоду з інформаційною політикою Адміністрації Президента в особі Медведчука В.В. разом з групою однодумців залишив телеканал, взявши участь у створенні Незалежної медіа-профспілки України.

У 2002 році заснував громадську організацію «Інститут суспільних проектів», яка за час свого існування реалізувала чимало медіаініціатив.

У 2004-2005 роках долучився до створення муніципальної радіостанції столиці КП «Радіостанція «Голос Києва» (Радіо Київ, 98 fm), де працював програмним директором та головним редактором. У 2004 році під час Президентських виборів і Помаранчевої революції координував діяльність інформаційно-аналітичної служби Радіо «Чесна хвиля».

У 2005 році створив та очолив студію продакшн «Talan Studio», яка брала участь у забезпеченні дистанційної форми навчання Університету «Україна», продукувала спеціалізовані курси та програми для студентів з особливими потребами, популяризувала здоровий спосіб життя.

У 2006-2009 роках працював головним редактором видавничого дому «Impress-media», у 2007-2008 роках – шеф-редактором інформаційно-аналітичної служби на Першому діловому каналі.

У квітні 2015 року сприяв відновленню мовлення на телеканалі ТВі.

Наразі займає посаду виконавчого директора громадської організації «Інститут суспільних проектів» та директора студії продакшн «Talan Studio».

 Особисте життя. Одружений, батько шести дітей. Дружина – викладач кафедри іноземних мов Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика.

 Творчі відзнаки
Лауреат І Фестивалю поезії «Молоде вино» (1997).
Лауреат премії Кабінету міністрів України за внесок молоді у розбудову держави (2000).
Почесна грамота Державного комітету інформаційної політики, телебачення і радіомовлення України (2000).
Подяка київського міського голови (2004).
«Редакторська сова» від Укрінформ (2005).

 
Передвиборна програма кандидата в депутати Київської міської ради по ТВО №90 Олеся Ковальчука (Ковальчука Олександра Івановича)

Всі ми – від Бога. І місія в нас одна – любити, творити, звершувати. Любити всім серцем, творити натхненно, звершувати сповна.

Київ – благодатний край, на теренах якого є все, аби людина почувалася комфортно. Варто лише докласти зусиль, аби кожен здійснився, реалізувався, знайшов своє призначення.

У Києві – з 1980 року. І мені не байдужа доля киян, котрі заслуговують на справедливу державу, чесну владу, гідне життя. Тому я йду до Київради.

Ми спільно маємо домогтися:

1. Поваги до людини, її гідності, прав і свобод, яка має стати фундаментом подальшого розвитку нашого міста – лягти в основу міської архітектури, громадських просторів, інфраструктурних рішень, оновленої транспортної системи, медичних та освітніх послуг, екологічних заходів.
2. Забезпечення представнику громади впливу на прийняття рішень, оскільки не чиновник і не політик є джерелом влади.
3. Прийнятної якості надання адміністративних послуг. Громадянин не повинен принижуватися в чергах заради чергової папірчини.
4. Знищення чинників, які живлять корупцію, заохочують аферистів.
5. Усунення злочинців і їхніх прислужників від владних важелів.
6. Справедливої судової системи, запрограмованої на захист людської гідності, честі. Судова система має стати реально змагальною, незалежною і доступною кожному.
7. Невідворотності покарання. Всякий, хто чинить зло, має належно відповідати.
8. Інвентаризації землі та об’єктів, розташованих на ній. Доступ до інформації про це мусить бути вільним. Корупціонери не матимуть можливостей приховати награбоване.
9. Сприяння розвитку малого бізнесу. Мінімальне втручання держави в господарську діяльність. Контроль передбачатиме не санкції, а консультування та допомогу підприємцям.
10. Відкритості міського кошторису. Кожен платіж, здійснений коштом платників податків, буде публічним.
11. Децентралізації влади та податків, аби місцеві громади мали достатні повноваження та кошти для власного розвитку.
12. Перетворення чиновника на фахового, забезпеченого, патріотичного та політично неупередженого розробника та виконавця державної політики.
13. Підвищення відповідальності за злочини чи шкідливу бездіяльність посадових осіб.
14. Поліпшення та розвитку матеріальної бази шкіл та дошкільних закладів, добудови необхідних об’єктів соціально-культурного призначення. Підвищення ролі вчителів, їхнього авторитету.
15. Створення умов для патріотичного виховання молоді, збереження історико-культурної спадщини нашого народу.
16. Заохочення творчого та інтелектуального потенціалу мешканців.
17. Реалізації програм соціальної підтримки людей похилого віку.
18. Безбар’єрності для осіб з обмеженими можливостями та особливими потребами.
19. Гармонійного поєднання економічних і соціальних потреб громади з метою постійного відновлення та збереження довкілля.
20. Удосконалення державної політики щодо підтримки молодих сімей і багатодітних родин, вирішення проблеми сирітства та бездоглядності.
21. Підвищення рівня медичного обслуговування. Забезпечення комфортних умов для роботи медиків.
22. Поліпшення інфраструктури району. Створення та виконання програми будівництва і ремонту доріг.

Це лише дещиця того, чого маю намір досягти. Впевнений, випростатися ми зможемо лише разом. Я максимально відкритий до реального та інтерактивного спілкування. Вся моя робота буде побудована на постійному контакті з виборцями. Я не живу за високим парканом і не видаю бажане за дійсне.

Довіру людей я буду здобувати конкретними справами, які змінять обличчя й життя нашого міста на краще.

 

 

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.