Київ

місто

Вибори 2015

Віктор Башук

40 округ

Добрий день. Мене звати Віктор Башук.

Я народився і виріс на нашому районі, на вулиці Кіото, навчався в Київському Торговельно-Економічному Університеті. З 14 років я почав підробляти, з 19 років шукав себе у бізнесі, зараз я керівник туристичного агентства та директор закладу громадського харчування.
Я багато подорожував по світу та мені стало цікаво чому в одних містах знаходитись набагато приємніше ніж в інших.
Мені дуже хочеться використати мої знання в рідному місті Києві, але я не працював чиновником, я не маю зв’язків і ніяк крім через вибори з Вашої допомоги не зможу потрапити до Київської міської ради.

Створити умови для розвитку малого та середнього бізнесу в Києві.

Люди, які вміють створювати бізнес та робочі місця – велика цінність для міста. Таких людей треба оберігати, адже їх діяльність – це запорука наповнення бюджету, можливість підвищувати пенсії та зарплатню вчителям і медикам.
Не допускати різкого підвищення тарифів у місті Києві. В Києві – це не є необхідністю. У Києві, на відміну від інших територій України, набагато більша кількість і щільність споживачів житлово-комунальних послуг. «Київенерго» та «Київводоканал» повинні заробляти за рахунок обсягів та якості своїх послуг.

Змінити принцип роботи ЖЕКів. Діяльність ЖЕКу повинна бути абсолютно прозорою. Кожен мешканець має чітко знати за що сплачує квартплату. Повинен діяти простий механізм, який дозволяє не сплачувати за послуги, які ми не отримуємо, або отримуємо неякісні. Прибуток ЖЕКу повинен напряму залежати від того, як він працює.

Допомога

Ви можете нас підтримати

Зробити внесок

Стати волонтером

ПРАВДИВО

Ключові факти про ДемАльянс

Головне, що потрібно знати про нас

1 ДемАльянс це політична партія, яка «виросла» з однойменної молодіжної громадської організації в 2011 році. До цього з 1996 року Демократичний Альянс проводив навчання з лідерства для молоді та боровся з корупцією.

2 ДемАльянс це правоцентристи. Ми виступаємо за конкуренцію в економіці, боротьбу з монополіями та ліквідацію комунальних підприємств..

3 ДемАльянс не має спонсора, і одночасно має їх дуже багато. Кожен бажаючий може зробити внесок у партійну скарбницю. Всі надходження та витрати партії доступні для перевірки он-лайн. Всі великі внески обов’язково іменні.

4 ДемАльянс запросив стати кандидатами від партії на місцевих виборів всіх бажаючих розвивати своє місто. Ця програма мала назву «Команда твого міста»

5 Програма ДемАльянсу називається «МІСТО, ЗРУЧНЕ ДЛЯ ЖИТТЯ» і була написана експертами з урбаністики, архітектури та громадського транспорту

6 ДемАльянс вважає що в основі державного апарату має лежати принцип субсидіарності – проблеми мають вирішуватись на тому рівні, на якому вони виникають.